3 izbový byt pri OC Central

Inzerát už nie je aktuálny
Plocha:
40 m2
Poschodie:
6.
Bratislava
Nové Mesto
Kukučínova
Vložené na TRH.sk:
pred 13 tyždňami
Aktualizované:
pred 8 tyždňami
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt na Kukučínovej ulici. Byt je kompletne zrekonštruovaný, nachádza sa na 6. poschodí v dome s výťahom. Dispozičné riešenie: 2 samostatné izby, kuchyňa spojená s obývačkou, kúpeľňa a WC. Byt sa prenajíma zariadený (chladnička s mrazničkou, práčka, varná doska, el. rúra, skrine, gauč, TV). Výborná dostupnosť do centra cca 10min. Cena vrátane internetu. Voľný ihneď. 

Cena prenájmu je 450Eur + 150Eur energie

Kontakt: Mgr. Lucián Gic, lucian.gic@artegos.eu, tel.: 0904 950 832

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Po kompletnej rekonštrukcii
Stavebný material:
neuvedené
Forma vlastníctva:
Osobné
Počet balkónov / loggií:
0
Výťah:
áno
Pivnica:
nie
Parkovanie:
neuvedené
Internet:
áno

Na mape: 3 izbový byt pri OC Central