Rodinný dom Tlmače (AH-68)

Inzerát už nie je aktuálny
Plocha:
70 m2
Plocha pozemku:
1929 m2
Počet izieb:
3-izbový dom
okres Levice
Tlmače
Vložené na TRH.sk:
pred 36 tyždňami
Aktualizované:
pred 34 tyždňami
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

J&MZ reality ponúka na predaj menší rodinný domček s rozsiahlym pozemkom v Tlmačoch. Domček disponuje tromi miestnosťami a komorou so samostatným vstupom. Podlahová plocha 70m2. Strecha sedlová pokrytá škridlou, okná pôvodné drevené, podlahy drevené, vykurovanie pieckou na drevo. Voda obecná privedená na pozemok, možnosť napojenia na plyn. Plynová prípojka sa nachádza pred pozemkom. Domček je neobývaný vhodný na celkovú rekonštrukciu. Pozemok o výmere 1929m2 oplotený, rovinatý dostatočne široký aj na výstavbu bungalovu.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou HÚ, ktorý Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb - výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver vrátane Kúpnych zmlúv, katastrálneho poplatku a poplatkov za overenie podpisov.

V prípade záujmu o danú ponuku nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu / telefonicky. Ak máte inú predstavu, celú našu ponuku nájdete na našej domovskej stránke.

Kontakt na makléra: 0949 113 904 (p. Heglasová)

Vek stavby:
neuvedené
Typ objektu:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný
Počet nadzemných podlaží:
neuvedené
Vyhotovenie domu:
Iný
Podpivničený:
neuvedené
Verejný vodovod:
áno
Odpad:
Septik / žumpa
Plyn:
nie
Parkovanie:
neuvedené
Počet kúpeľní:
1
Spôsob kúrenia:
Lokálne palivové
Elektrický prúd:
220V
Možnosť hypotekárneho úveru:
áno

Na mape: Rodinný dom Tlmače (AH-68)