Nový RD v centre Rače na Čachtickej ul.

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:
Kancelárske priestory
Úžitková plocha:
260 m2
Bratislava
Rača
Čachtická
Vložené na TRH.sk:
pred 60 tyždňami
Aktualizované:
pred 32 tyždňami
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj krásny RD v centre Rače na Čachtickej ulici. Jedná sa o kompletne zrekonštruovaný dom, kde z pôvodnej 50 ročnej stavby ostali pôvodné iba obvodové múry obité na tehlu a všetko bolo robené nanovo vrátane novej strechy kde boli pridané 4 plastové strešné okná. Nanovo boli robené všetky rozvody, nové dvojkomorové okná Salamander s vnútornými žalúziami, znižované stropy, podhľady, podlahy, vybavenie. Nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi.

Dispozične dom pozostáva z prízemia kde sa nachádzajú 3 pivnice s oknami. Na poschodí sa nachádza veľká vstupná hala, tri nepriechodné izby, kuchyňa, kúpeľňa a samostatné WC.

Do podkrovia sú spravené schody, podkrovie ma natiahnutú elektrinu - predpríprava, tiež predprípravu na studenú a teplú vodu a odpad. Strecha je zateplená minerálnou vlnou do výšky 3 metrov.

Dom má vlastné kúrenie, 2kotly - na plyn aj tuhé palivo, je napojený na mestskú kanalizáciu.

Zabezpečený je kamerovým systémom okolo celého domu a má aj video vrátnik.

Prináleží k nemu garáž pre jedno auto a zároveň veľký úložný priestor. Druhé auto môže stáť pred garážou.

Dom stojí na pozemoku 297 m2 z toho je zastavaná časť 118 m2 a nezastavaná plocha okolo domu je 179 m2. Podlahová plocha domu je 260m2 (90 m2 je povala, 108 m2 tvorí 1 podlažie kde je umiestnená obytná časť domu a 60 m2 prízemie - pivnice ).

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Po kompletnej rekonštrukcii
Počet kúpeľní:
1
Internet:
áno