Kontaktné údaje

ŠIMON REAL, s.r.o.

Priekopská ulica č.74

03608 Martin 8

Meno:
   
Telefón:
 
E-mail:

Bytový dom Martin

neuvedené
Typ stavby:  
Bytový dom

Začiatok výstavby:  
05/2008

Koniec výstavby:  
08/2009

Počet etáp výstavby:  
neuvedené
okres Martin
Martin
Kuzmányho
pred 549 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 487 tyždňami
Aktualizované:  

Popis nehnuteľnosti

Architektonické riešenie projektu vychádza z osvedčených trendov architektúry s dôrazom na praktické a pohodlné bývanie.

Jeho tvorcovia kládli dôraz na hmotovo-priestorovú členitosť objektu v rámci uceleného architektonického výrazu riešeného územia, ako aj na citlivé zakomponovanie celkového architektonického konceptu do okolitého prostredia. Orientácia bytového domu zabezpečí novým obyvateľom dokonalé súkromie.

Vstup na pozemok a na vlastné parkovacie miesta z Ul. Kuzmányho je riešený cez automatickú bránu. Vchod do domu, výťahu ako aj do jednotlivých bytov je bezbariérový.

Bytový dom ponúkne 18 bytových jednotiek v piatich nadzemných podlažiach.

V prvom podzemnom podlaží sa nachádza podzemné parkovisko pre 7 motorových vozidiel, pivničné kóje k bytovým jednotkám, sklad pre bicykle a kočíky, výmenníková stanica.

V prvom až štvrtom nadzemnom podlaží sa nachádzajú na každom podlaží dve 3-izbové a dve 2-izbové bytové jednotky, na piatom nadzemnom podlaží sú situované dva nadštandardné 4-izbové byty s terasou a loggiou pre náročnejších klientov.

Popis lokality

Bytový dom sa nachádza v širšom centre Mesta Martin na Ulici Kuzmányho. V blízkosti sa nachádza všetko potrebné k životu: škôlka, škola, zdravotnícke zariadenia, centrum mesta, obchodné prevádzky, bežné služby, úrady, pošta, park, plaváreň, tenis, cyklotrasy...

Vďaka blízkej zastávke MHD, autobusovej a železničnej stanici, preložky cesty I/65 sa v priebehu niekoľkých minút dostanete všade, kde budete potrebovať.

Web projektu:
Developer:
neuvedené
Web developera:
neuvedené
Financujúca banka:
VUB
Garáž / garážové státie:
áno
Hypotekárny úver:
áno

Byty

Cena s DPH od:
neuvedené
Počet bytov voľných / všetkých:
6 / 18
Plocha bytov od:
63 m2
Plocha bytov do:
104 m2
Počet poschodí stavby:
5
Typy bytov:
1-izbový byt, 1,5-izbový byt, 2-izbový byt

Na mape: Bytový dom Martin