EUROPA – 2 zabehnuté prevádzky rekreačných chát v Podhájskej s výrazne zaujímavou cenou.

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:
Chalupa
Obytná plocha:
145 m2
okres Nové Zámky
Podhájska
Vložené na TRH.sk:
pred 72 tyždňami
Aktualizované:
pred 72 tyždňami
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Na predaj 2 zabehnuté rekreačné chaty o rozmeroch 127m2 a 145m2 na pozemku 1125m2, priamo v dedinke Podhájska len 450m od vstupu do areálu termálneho kúpaliska.

Ponúkame na predaj chatky Mária a Zuzana pod lesom, ktoré sú dispozične veľmi dobre riešené a kapacitovo spolu vystačia na ubytovanie 24-och osôb, poprípade s prístelkou aj na viac.

Chata Mária disponuje 6-tymi izbami, ku ktorým patria aj sociálne zariadenia formou sprchového kútu, umývadla a WC. Ďalšou miestnosťou je kuchyňa a spoločenská miestnosť. Chata je kompletne zariadená.

Chata Zuzana disponuje 4-mi izbami , dvoma kuchyňami, sociálnymi zariadeniami ku každej izbe a to formou sprchového kúta, umývadla a WC. Spoločenská miestnosť a jedálenský kútik je súčasťou oboch kuchýň. Chata je kompletne zriadená.

Obidve chaty majú aj terasy s dreveným sedením a grilom. Chatky sú poschodové a vchod na prízemie a na poschodie je u obidvoch riešený individuálne. Kúrenie je v obidvoch ústredné na pevné palivo, voda je mestská a odpad je riešený septikom. IS sú nové. Parkovisko je priamo na pozemku. Medzi dvoma chatkami je zeleň, ku ktorej patrí aj ovocný sad.

Chaty sú celoročne využívané a majú stálu klientelu. V obidvoch je aj podzemná miestnosť, ktorá je zariadená kuchynským kútom a spacím priestorom a taktiež má sociálne zariadenie. Môžu poslúžiť ako ubytovanie pre majiteľa v prípade potreby, poprípade ako ďalšie miesto na ubytovanie hostí.

Obec Podhájska má plnú občiansku vybavenosť a patrí medzi vyhľadávané miesto či už domácimi, či zahraničnými turistami a to kvôli termálnemu prameňu, ktorý má veľmi silné liečivé účinky.

Výhody:

-jeden pozemok s dvoma rekreačnými chatami

-chaty sú zariadené

-celoročne využívané ubytovanie

-možnosť podnikania ale aj celoročného bývania pre majiteľa

-veľkosť pozemku umožňuje postavenie ďalšieho zariadenia v prípade potreby

-veľmi nízke náklady na prevádzku

-dohoda na cene možná

KONTAKT na makléra:

Žaneta Buczová

0917 777 455

zaneta.buczova@rkeuropa.sk

EUROPA realitná kancelária Levice

Cena: 269 990 ,-

Cena zahŕňa províziu RK

Cena zahŕňa:

1. províziu RK

2. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.

3. notárske poplatky pri overovaní podpisov

4. kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

5. pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk do 48 hodín pred zložením zálohy, kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností

Plocha pozemku:
neuvedené
Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
neuvedené
Vyhotovenie domu:
neuvedené
Počet nadzemných podlaží:
neuvedené
Podpivničený:
neuvedené
Príprava teplej vody:
neuvedené
Pitná voda:
neuvedené
Odpad:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Elektrický prúd:
neuvedené