Kontaktné údaje

TUreality, s. r. o.

Halková 2761/33

01001 Žilina

Meno:
  Róbert Bella
Telefón:
+421 41 3217800
E-mail:
ID ponuky:
46727

PONÚKAME DVE HALY V LIPT. MIKULÁŠI - 1500 a 526 m2 S POZEMKOM 5207 m2 !

990 000
Kategória:  
Vyrobné priestory

Úžitková plocha:  
5207 m
2
okres Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš
pred 11 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

dnes
Aktualizované:  
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE NA PREDAJ DVE VEĽKÉ VÝROBNÉ/SKLADOVÉ HALY S POZEMKOM 5207 m2 V MESTSKEJ ČASTI LIPTOVSKÉHO MIKULÁŠA.

_____________________________________________________

▶ Haly so súpisným číslom sú postavené na oplotenom pozemku o výmere 5207m2 s automatickou posuvnou bránou. Vstup na pozemok je zo spevnenej cesty s napojenim na hlavnú cestu č. 584 smer Lipt. Trnovec. Na pozemku je dostatok miesta na parkovanie a manipulaciu s kamiónom.

_____________________________________________________

▶ Veľká hala so zastavanou plochou 1500m2 je montovanej prefabrikovanej železobetónovej konštrukcie s murovanými výplňami hr. 300mm, betónová podlana. Predná - expedičná časť haly je prestrešená trápézovým plechom na oceľových strešných väzníkoch na prefabrikovanom montovanom železobet. skelete. Zadná časť podobne, na monolitických železobet. stĺpoch, vhodná na vonkajšie skladovanie/parkovanie. Pozdĺž haly je nakladacia rampa. Súčasťou haly je aj veľký MOSTOVÝ ŽERIAV, POSUVNÝ MANIPULAČNÝ ŽERIAV NA KOĽAJNICIACH A HYDRAUL. ZDVIHÁK PRE AUTÁ. Ostatné zariadenie po dohode.

Vo vnútri haly sú na dvoch podlažiach priestory pre personál a pre kancelárie. Na prízemí sú dve miestnosti s kuchynkou a soc. zariadenie so sprchovacím kútom, umývadlom, WC a práčkou. V kuchynke je aj liatinová krbová piecka na pevné palivo. Na poschodí sú tiež dve miestnosti s chodbou a soc. zariadením so sprch. kútom, umývadlom a WC. Oba podlažia sa teoreticky dajú využiť aj ako dve samostatné bytové jednotky. Hala je presvetlená sklenými výplňami dodatočne zateplenými z vonkajšej strany Lexanom, ostatné okná sú plastové z iz. dvojskla. V prednej časti haly sú výklopné vráta.

_____________________________________________________

IS: Hala je plne elektrifikovaná s úsporným osvetlením. Napojená je na ver. vodovod a kanalizáciu. Vykurovanie je v celej hale veľkou pecou na pevné palivo ("metrovicu") do ústredného kúrenia panelovými radiátormi Corad a zároveň núteným obehom - teplým vzduchom s teplovzdušným potrubím rozvedeným po hale.

_____________________________________________________

▶ Menšia oblúková hala so zastavanou plochou 526m2 je z oceľovej oblúkovej konštrukcie - oceľových vezníkov, z časti do cca 2,5m prekrytá vlnitým pozink. plechom a strop je prekrytý, presvetlený vlnitou sklolaminátovou krytinou. Podlaha je zo železobet. panelov. Z prednej a zadnej strany su veľké oceľ vráta.

_____________________________________________________

IS: Hala je elektrifikovaná s úsporným osvetlením s možnosťou napojenia na verejný vodovod a kanalizáciu.

_____________________________________________________

▶ Haly aj s pozemkom majú široké využitie či už pre výrobné, alebo skladové účely s možnosťou výstavby ďalších objektov, ako rozsiahlejší prevádzkový areál. Veľkou výhodou je dostupnosť do 5 min. na diaľnicu D1 a tiež čerpacia stanica hneď pri areály.

_____________________________________________________

▶ Osobné stretnutie a obhliadku objektov si dohodnite s maklérom:

Robert Bella, tel. 0905 501679, bella@tureality.sk

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Po čiastočnej rekonštrukcii
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.