Celoročne obývateľná murovaná chalupa, Devínske jazero, veľký pozemok 693m, BAZÉN, ZB

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:  
Chalupa

Obytná plocha:  
96 m
2
Bratislava
Devínska Nová Ves
Devínske jazero
pred 33 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 26 dňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Predaj celoročne obývateľnej rekreačnej chaty v malebnej lokalite v mestskej časti Záhorská Bystrica, ul. Devínske jazero, neďaleko letného výletného hostinca "U starého bicykla" a moravskej hrádze s možnosťou prihlásenia sa k trvalému pobytu.

Úžitková plocha objektu vrátane príslušenstva je cca 96m2. Chata je murovaná trojpodlažná s obytným podkrovím, čiastočne podpivničená, so starostlivo udržiavanou záhradou, automatickou závlahou a BAZÉNOM S OHREVOM VODY.

Výmera pozemku je 693m2 vrátane zastavanej plochy pod chatou 84m2.

Chata je napojená na elektrinu a obecný vodovod, kúrenie v chate je zabezpečené novým elektrickým kotlom s radiátormi + krb s prieduchmi na poschodie na vykurovanie chaty v mimosezónnom období. V chate je prípojka na internet, káblovú TV + satelit , chata je napojená na alarm s centrálnym zabezpečením, odpad je riešený kanalizáciou do žumpy.

V chate sú dve kúpeľne (1. na prízemí s prípojkou na pračku (2,90m2), 2. o výmere 5m2 v obytnom podkroví), každá s toaletou a sprchovým kútom.

Dispozične chata pozostáva zo vstupného zádveria,

kuchyne (15m2) s kachľami a s komfortnou, kompletne vybavenou kuchynskou linkou (plynová varná doska, el. rúra, umývačka riadu), pri kuchyni je praktická samostatná špajza (1,75m2)... obývačky s krbom (18m2), zimnej záhrady (11m2) s možnosťou zobytnenia na poschodí so svetelným senzorom a s nádherným výhľadom do okolia, spálne (22m2) s balkónom (4,75m2), kúpeľňou so sprch. kútom a toaletou.

K príslušenstvu chaty patrí altánok s posedením a grilom, pivnica (8,90m) s osvetlením s využitím ako sklad, so zásobníkom na teplú vodu, kotolne (3,25m2), drevárne (2,0m2), 2x záhradný domček (2 miestnosti v jednej zásuvka 220 V).

Pozemok je slnečný, s prevládajúcou JZ orientáciou, zatrávnený, s ovocnými stromami (čerešňa, višňa, jabloň...) + okrasné kry a výsadba, časť záhrady je využívaná ako "zeleninová záhradka", v zadnej časti pozemku za chatou sú vybudované terasy. Pozemok je oplotený s dvojkrídlovou vjazdovou bránou s parkovacou plochou pre tri autá. Vstup na pozemok je z dvoch strán.

Účelovo je pozemok rozdelený na 4 časti, v každej časti je osobitne dotiahnutý prívod vody (spolu 4 vod. prípojky na hadicu), domový odpad je riešený formou septiku.

V lokalite je zabezpečený odvoz a likvidácia odpadu (OLO). Lokalita je známa Moravskou cyklocestou, vedúcou oblasťou Záhoria do Bratislavy pozdĺž moravsko-slovenskej a potom rakúsko-slovenskej hranice cez Devínsku Novú Ves a Devín s unikátnymi prírodnými biotopmi a chránenou faunou a flórou.

Domček/chata je vhodný aj na celoročné bývanie pre pár alebo rodinu s jedným dieťaťom preferujúcim bývanie v prírode. Vzdialenosť do BA je cca 15 - 20 min. autom.

Mesačné náklady na prevádzku sú 150,- eur (voda, elektrina, OLO)

Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku nehnuteľnosti Vám radi zabezpečíme, aj cez víkend:

tel: 0905 450 900, 0905 100 105, e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk

Text, fotografie, obrázky a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom spoločnosti IVMO-real, s.r.o. a podliehajú autorským právam.

Plocha pozemku:
693 m2
Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Po kompletnej rekonštrukcii
Vyhotovenie domu:
Tehlový / murovaný
Počet nadzemných podlaží:
3
Podpivničený:
áno
Príprava teplej vody:
Bojler
Pitná voda:
Verejný vodovod
Odpad:
Septik / žumpa
Plyn:
nie
Elektrický prúd:
áno
Úžitková plocha:
96 m2
Zastavaná plocha:
86 m2
Počet kúpeľní:
2
Počet WC:
2
Typ WC:
Splachovacie
Spôsob kúrenia:
Lokálne elektrické
Terén:
Rovina až mierny svah
Prístupová cesta:
Neupravená
Terasa:
áno
Záhrada:
áno
Oplotenie pozemku:
áno
Vnútorný kozub:
áno
Vonkajší kozub:
áno
Dieľňa:
áno
Telefónna linka:
áno

Na mape: Celoročne obývateľná murovaná chalupa, Devínske jazero, veľký pozemok 693m, BAZÉN, ZB

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.