4 izbový byt v Bratislave na Lotyšskej ulici - časť Podunajské Biskupice

Inzerát už nie je aktuálny
Plocha:  
80 m2

Bratislava
Vrakuňa
Lotyšská
pred 17 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 14 tyždňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na  predaj  slnečný 4 izbový byt v Bratislave na Lotyšskej ulici - časť Podunajské Biskupice. Byt sa nachádza na 7/7 poschodí v rekonštruovanom dome s výťahom, celková výmera bytu je 80,5 m2 plus pivničná kobka 1,5 m2 v ktorej sú odkladacie regály, možnosť odkladacieho priestoru aj na „balkóniku“ na medziposchodí. Byt sa nachádza v panelovom dome, ktorý bol v roku 2009 zateplený, rekonštruovaná strecha a výťahy, vymenené stúpačky, odpadové potrubie, plynové rozvody v dome aj v jeho okolí. V blízkej budúcnosti je plánovaná kompletná výmena výťahov za nové a opätovná rekonštrukcia vnútorných aj vonkajších priestorov. Kúrenie je ústredné. V byte bola vykonaná v roku 2019 čiastočná rekonštrukcia – nová vinylová podlaha na wc, v kúpeľni a v kuchyni. V obývačke a malej detskej izbe boli vymenené parkety, kompletná rekonštrukcia elektroinštalácie. Nachádzajú sa tu dve funkčné klimatizačné jednotky.  Orientácia bytu je JJZ-JJ-JJV. Na JZ strane sa nachádza obývačka s kuchyňou, na JV strane sa nachádza spálňa a dve detské izby. Kúpou voľný a vhodný pre okamžité nasťahovanie. Možnosť financovania aj cez HÚ. Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou (MHD do 2 min). V okolí je LIDL, BILLA, drogéria, lekáreň, zdravotné stredisko, pošta, škola, škôlka, fitness (všetko do 5 min pešo). Neďaleko je Vrakunský lesík, výbeh pre psov, detské ihriská a rôzne športoviská (tenis, futbox, volejbal, hrádza). Parkovanie je bezproblémové, nakoľko bytový dom sa nachádza v slepej uličke, kde parkujú výhradne iba majitelia bytov. 

Cena nehnuteľnosti je 195.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.500,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu  197.500,-Eur celkom.

Mestská časť Podunajské Biskupice  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Kontakt: Ing. Juraj Kapolka, kapolka@maximreal.sk, tel.: 0905 651 044

K dispozícií je Vám náš hypotekárny špecialista – získajte  najlepší úrok  a znalecký posudok zadarmo!

Naše služby  vrátane právneho advokátskeho servisu sú pre vás bezplatné, akceptujeme vašu predajnú cenu.

Kontakt: Ing. Juraj Kapolka, kapolka@maximreal.sk, tel.: 0905 651 044

 

 

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Po čiastočnej rekonštrukcii
Stavebný material:
neuvedené
Forma vlastníctva:
Osobné
Počet balkónov / loggií:
1
Výťah:
áno
Pivnica:
nie
Parkovanie:
neuvedené
Počet kúpeľní:
4+

Na mape: 4 izbový byt v Bratislave na Lotyšskej ulici - časť Podunajské Biskupice

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.