Veľký 2- izbový byt na Bebravskej ulici

Inzerát už nie je aktuálny
Plocha:
64 m2
Poschodie:
7. / 7
Bratislava
Vrakuňa
Bebravská
Vložené na TRH.sk:
pred 18 tyždňami
Aktualizované:
pred 13 tyždňami
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 2- izbový byt sa nachádza v časti BA2-Vrakuna ,poschodie 7 zo 7-velky výťah. Byt ma obytnú plochu 64m2-velky balkón a pivnicu na poschodí .Byt pozostáva z veľkej vstupnej haly z rondo skriňu ,Z haly sa vstupuje do veľkorysej spalne. Taktiež z haly je vchod aj do obývacej izby z kuchyňu , odkiaľ je vstup na veľký balkón ťahajúci sa cez obe miestnosti. Taktiež z haly sa vstupuje do kúpeľne a WC - Pivnica sa nachádza priamo na poschodí ,Byt je ľahko sa dá prerobiť na 3 izbový ,vďaka svojej veľkometrážni . Okolie bytového domu je pekne upravene ,parkovné miesta priamo pred domom K bytu patrí aj vyhradene osobne parkovne miesto -,Skvela občianska vybavenosť, obchody, Tesco, Lidl ,Billa, DMka, ,reštaurácie, banky, škola a škôlka ako aj zdravotne stredisko len skok od domu ,Všetko dostupne na peso ,, Zastávka MHD 30m od domu. Bytový dom je čistý, susedia bezproblémové bývanie v dvore bytového domu sa nachádza detské ihrisko a pohodové posedenie v zeleni . 

Cena nehnuteľnosti je 110.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 112.000,-Eur celkom. 

Mestská časť Vrakuňa  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova@maximreal.sk, tel: 0915831168

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova@maximreal.sk, tel: 0915831168

 

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Po čiastočnej rekonštrukcii
Stavebný material:
neuvedené
Forma vlastníctva:
Osobné
Počet balkónov / loggií:
1
Výťah:
áno
Pivnica:
nie
Parkovanie:
Verejné parkovanie
Počet kúpeľní:
1
Počet WC:
1
Okná:
Plastové

Na mape: Veľký 2- izbový byt na Bebravskej ulici