3 iz. byt Murániho, Nitra - Klokočina

Inzerát už nie je aktuálny
Plocha:  
78 m
2
okres Nitra
Nitra
Murániho
pred 7 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 6 tyždňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľký 3 iz. byt s loggiou a pekným váhľadom na Zobor a mesto na Murániho ul., Nitra - Klokočina o výmere 78 m2 na 5p/7.

Byt bol pôvodnými majiteľmi dispozične upravený na 4 iz. predelením jednej veľkej izby na dve malé sadrokartónovou priečkou.

Byt bol celý zrekonštruovaný, okrem elektriny pred asi 7-mi rokmi - plastové okná, pekné stierky, kuchynská linka so spotrebičmi, plávajúce podlahy, dlažby a obklady, murované bytové jadro, kúpeľňa s rohovou vaňou, samostatné WC, interiérové dvere.

Bytový dom je zrekonštruovaný a zateplený, vrátane spoločných priestorov, spoločných rozvodov, izolácie strechy a nového výťahu.

Náklady na bývanie sú cca 150,- Eur.

K bytu patrí väčší pivničný priestor.

V cene je kompletné právne poradenstvo a vybavenie HÚ s poistením bytu na jeden rok zdarma.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. čísle 0905 222 095, alebo mailom na sedlacek@archeus.sk a dohodnite si termín obhliadky.

ARCHEUS sieť realitných kancelárií je úspešná realitná spoločnosť, ktorá používa svoj unikátny partnerský systém spolupráce. V súčasnosti máme 15 samostatných pobočiek v rámci celého Slovenska. Naším klientom ponúkame komplexný servis vrátane právneho poradenstva a pomoc s financovaním nehnuteľnosti. Predávajte či kupujte s nami a o nič sa nemusíte starať!

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Po čiastočnej rekonštrukcii
Stavebný material:
neuvedené
Forma vlastníctva:
Osobné
Počet balkónov / loggií:
0
Výťah:
nie
Pivnica:
nie
Parkovanie:
neuvedené

Na mape: 3 iz. byt Murániho, Nitra - Klokočina