Pekný 3 izbový byt /balkón, výťah, 74 m2/ Vrbové

Inzerát už nie je aktuálny
Plocha:  
74 m
2
Poschodie:  
6. / 8

okres Piešťany
Vrbové
Vrbové
pred 19 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 19 tyždňami
Aktualizované:  
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj väčší 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v centre mesta Vrbové. Byt o celkovej výmere 74 m2 sa nachádza na 6. poschodí v bytovom dome s výťahom. Dispozične pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva- priestranná vstupná chodba, murované jadro, kúpeľňa (vaňa, umývadlo), samostatné WC, kuchyňa, loggia výmery 4 m2, latková pivnica výmery 4,75 m2, situovaná v suteréne. Byt je slnečný, izby orientované na JZ, kuchyňa a 1 izba na SV. Byt prešiel v roku 2016 čiastočnou rekonštrukciou ( plastové okná, murované jadro, laminátové podlahy, dlažby, bezpečnostné vchodové dvere, kuchynská linka so zabudovanou el. rúrou a plynovým panelom). Byt sa bude predávať vyprázdnený, pripravený na sťahovanie do 08/2019. Energetické náklady činia 79 400 € mesiac, osadené merače tepla. Bytový dom prešiel obnovou v roku 2016 (zateplenie fasády, rekonštrukcia kabíny výťahu, úprava vstupnej haly a pod.) Dostatok parkovacích možností v okolí bytového domu.

Názor makléra: Sympatický 3 izbový byt veľkej výmery vo vyhľadávanej lokalite v centre mesta. Praktická dispozícia, čiastočná rekonštrukcia a situovanie v bezprostrednej blízkosti školy, obchodov a zástavky MHD predurčuje byt na pohodlné bývanie najmä pre rodiny s deťmi. Výhodou je rekonštrukcia bytového domu a optimálne mesačné náklady.

Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality. Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes:

Potrebujete úver?

Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:

1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností

2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.

3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Po čiastočnej rekonštrukcii
Stavebný material:
Panel
Forma vlastníctva:
Osobné
Počet balkónov / loggií:
1
Výťah:
áno
Pivnica:
áno
Parkovanie:
Verejné parkovanie
Počet kúpeľní:
1
Počet WC:
1
Bezpečnostné dvere:
áno
Okná:
Plastové
Internet:
áno
Telefónna linka:
áno