EUROPA – DOM V REZIDENČNEJ ŠTVRTI S VÝHĽADOM NA HRAD, SMETANOVA + ARCH. ŠTÚDIA V CENE

Inzerát už nie je aktuálny
Plocha:
320 m2
Počet izieb:
7 a viac-izbový dom
Bratislava
Staré Mesto
Vložené na TRH.sk:
pred 43 tyždňami
Aktualizované:
pred 43 tyždňami
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Predaj: 6 izbový rodinný dom, 3 podlažia, garáž, úžitková plocha RD cca 320 m2, zastavaná plocha RD 142 m2 + garáž 30 m2, pozemok so záhradou 745 m2, rezidenčná štvrť Staré Mesto, panoramatický výhľad na Bratislavu, Smetanova ulica. Architektonická štúdia v zahrnutá v cene.

Reprezentačný dom pre pracovníka banky bol postavený okolo roku 1930, v rezidenčnej štvrti blízko hradu. Do domu sa vstupuje z úrovne ulice na 2. nadzemnom podlaží. Cez zádverie prechádzate do vstupnej haly. Tri veľké izby sú orientované do záhrady, ktorá je na východnej strane domu. Z lodžie /10 m2/ je krásny výhľad na stromy, zeleň a siluetu hradu. Priestranná kuchyňa je prepojená s jedálňou. Kuchynská linka má plynový šporák s elektrickou rúrou, digestor, drez, umývačku riadu a chladnička s mrazničkou je samostatne stojaca. Kúpeľňa má vybavenie: vaňa, umývadlo, práčka a plynový ohrievač teplej vody. Wc je samostatné. Schodami s dreveným obložením sa vychádza na horné podlažie. Z chodby sú prístupné dva šatníky a veľká izba. Z okna sa vám naskytne úžasný výhľad na panorámu mesta od kopcov Karpát cez centrum mesta k dominante Bratislavy hradu. Obytný priestor horného podlažia možno rozšíriť využitím plochy povaly, dosiahol by rovnakú výmeru ako podlažie pod ním. Úžitková plocha zrekonštruovaného bytu môže byť cca 250 m2. Zo záhrady, na 1. nadzemnom podlaží, sa vstupuje do samostatného 2 izbového bytu. Zo zádveria sú prístupné 2 izby a kúpeľňa. Kuchyňa je v zadnej časti domu. Z miestnosti kotolne so skladom a priľahlou komorou vedú schody na vyššie podlažie. Úžitková plocha je približne 70 m2.

Pripojené sú: voda, kanalizácia, plyn, telefón a internet, kúrenie je zabezpečené pre celý dom kotlom na 1. NP.

Dom má zmiešanú konštrukciu, je len čiastočne zrekonštruovaný, samostatne stojaci. Od ulice vás víta predzáhradka, auto zaparkujete v garáži umiestnenej na kraji pozemku. Izby sú orientované do krásnej veľkej záhrady, ktorá môže byť úžitková na pestovanie kvetov, zeleniny a ovocia, alebo len relaxačná pre oddych, šport a záhradné slávnosti s grilovaním.

Rezidenčná štvrť blízko pri hrade, v tichej lokalite Smetanovej ulice vám poskytne príjemné a pohodlné bývanie vo veľkom dome so záhradou. Obnovou domu získate reprezentačnú vilu pre vašu rodinu alebo firmu. Krátkou prechádzkou sa dostanete priamo do centra mesta, využiť môžete aj trolejbusy MHD. Parkovať sa dá vo vlastnej garáži alebo priamo pred domom. V blízkosti je aj podzemná garáž pri hrade. Centrum mesta má kompletnú občiansku vybavenosť, obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, divadlá, galérie, školy. V okolí sú príležitosti na rôzne športové aktivity.

Cena rodinného domu a garáže, s pozemkom 745 m2 je 950 000 .

Vrátane provízie Realitnej kancelárie EUROPA a poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti.

V rámci provízie je k dispozícii architektonická štúdia zmeny dispozičného riešenia domu pri jeho rekonštrukcii.

Kontakt na realitného makléra: akad. arch. Jana Antalová, PhD., 0914 777 820, jana.antalova@rkeuropa.sk

RK EUROPA za províziu poskytuje:

Viac ako 16 rokov skúseností RK na realitnom trhu.

Osobná obhliadka predávanej alebo prenajímanej nehnuteľnosti maklérom so získaním podrobných informácií od majiteľa a vlastná fotodokumentácia.

Profesionálne spracovanie inzercie.

Inzercia na viac ako 100 realitných portáloch na Slovensku i v zahraničí.

Osobný prístup ku klientovi, pravidelná komunikácia makléra s klientom.

Aktívne vyhľadávanie záujemcov o kúpu alebo prenájom.

Obhliadky nehnuteľnosti s ich prezentáciou klientom realitným maklérom.

Finančné poradenstvo pre našich klientov zdarma.

Kompletný právny servis pri predaji alebo prenájme nehnuteľnosti, vrátanie dohodnutia podmienok a vypracovania kúpnej zmluvy.

Zaistenie bezpečnej finančnej transakcie pri prevode nehnuteľnosti.

Vklad do katastra nehnuteľností vrátane kolkových známok.

Kompletný servis až do odovzdania nehnuteľnosti novému majiteľovi.

Vek stavby:
neuvedené
Typ objektu:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
neuvedené
Počet nadzemných podlaží:
neuvedené
Vyhotovenie domu:
neuvedené
Podpivničený:
neuvedené
Verejný vodovod:
neuvedené
Odpad:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Parkovanie:
neuvedené