Exkluzívna vila s bazénom, 660m2, 3-garáž, Koliba, 14a, krásna záhrada

Inzerát už nie je aktuálny
Plocha:  
660 m
2
Plocha pozemku:  
1455 m
2
Počet izieb:  
7 a viac-izbový dom
Bratislava
Koliba
Jeséniova
pred 9 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 27 dňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Viac-generačný kvalitný 7-izbový rodinný dom s interiérovým bazénom a saunou a 2-izbovým bytom so samostatným vstupom, 3-garážou, veľkým pozemkom, s upravenou viacúrovňovou svahovitou záhradou, s jazierkom, altánkom a vínnou pivnicou v kopci, na Kolibe, na Jeséniovej ulici. 10-ročný dom, s rozlohou 600 m2 v interiéri domu a 60 m2 vrámci 2-izbového bytu, 87 m2 terás a balkónov, plus 50 m2 terasa pod altánkom vo svahu, obrovská plocha na parkovanie pred vjazdom do garáže, pre cca 4-5 áut. Pozemok má rozlohu 1455 m2, je svahovitý, dom je osadený vo svahu, čim sa vytvorilo niekoľko úrovní domu aj záhrady. Na pozemku sú všetky IS vrátane kanalizácie a plynu.

Hneď pri vstupe na pozemok je vjazd do 3-garáže, so skladom, technológiou na bazén a jednou miestnosťou, čo môže byť fitness, sklad, pracovňa. V priestore nad garážou je umiestnený 2-izbový priestranný 60 m2 byt s príslušenstvom a balkónom. Vstup do bytu je úplne oddelený od zvyšku domu. Vhodné na viac-generačné bývanie pre rodičov alebo pre už dospelé dieťa alebo pre iného člena rodiny, prípadne pre firemné priestory. Možnosť vytvoriť tu až 3-izbový byt. Ďalej v kopci je hlavný vstup do domu. Na tejto úrovni je interiérový vyhrievaný bazén s prechodom do záhrady, sauna, samostatná miestnosť, kotolňa s práčovňou a šatník. K bazénu sa dá prejsť z garáže a následne do domu. Na ďalšom podlaží je veľkorysý prepojený priestor - obývacia izba s krbom, kuchyňa s jedálňou a priestrannou terasou, 1 izba (pracovňa, herňa, hosťovská) a toaleta. V podkroví sú 4 veľké spálne, pričom každá spálňa má walk-in šatník, dve spálne majú vlastnú kúpeľňu, dve spálne majú spoločnú väčšiu kúpeľňu. Nad celým obytným podkrovím je podstrešný priestor s oknom, vstup len cez skladacie schody do podkrovia. Podlahové kúrenie, klimatizácia v každej izbe, centrálny vysávač, množstvo odkladacích priestorov.

Dom sa predáva nezariadený, len s kuchynskou linkou a vstavanými šatníkmi. Prístavba a kompletná rekonštrukcia v roku 2012, pôvodný dom (kde je teraz garáž) postavený v roku 2009. Záhrada má dospelé stromy a dreviny, udržiavaná, s automatickou závlahou, jazierko, altánok, pivnica so skladom, wc, s možnosťou sedenia vnútri aj vonku, vonkajší gril.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrika, plyn. Internet je vedený vzduchom, v dome cez wifi. Ostatné: alarm, elektro predpríprava na solárne kolektory, stačí na strechu dokupiť solárne články.

Náklady: v lete 300 Eur, v zime pri vyhrievaní bazéna 600 Eur.

Virtuálna prehliadka domu:

https://my.matterport.com/show/?m=AQF2ne55DB3

Virtuálna prehliadka 2-izbového bytu ktorý je súčasťou domu, so samostatným vstupom:

https://my.matterport.com/show/?m=amvkAM6SD1x

@vnútorný bazén @vínna pivnička, altánok

Vek stavby:
neuvedené
Typ objektu:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Nový
Počet nadzemných podlaží:
4+
Vyhotovenie domu:
Tehlový / murovaný
Podpivničený:
áno
Verejný vodovod:
áno
Odpad:
Kanalizácia
Plyn:
áno
Parkovanie:
Pred domom
Počet kúpeľní:
4+
Počet balkónov / loggií:
1
Spôsob kúrenia:
Lokálne plynové
Elektrický prúd:
220/380V
Terasa:
áno
Bazén:
áno
Klimatizácia:
áno

Na mape: Exkluzívna vila s bazénom, 660m2, 3-garáž, Koliba, 14a, krásna záhrada

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.