Predaj 6izbový rodinný dom s krásnou záhradou BA III -Rača-pod lesom

Inzerát už nie je aktuálny
Plocha:  
340 m
2
Plocha pozemku:  
1112 m
2
Počet izieb:  
3-izbový dom
Bratislava
Rača
Potočná
pred 9 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 22 dňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v Rači na Potočnej ulici, v bezprostrednom kontakte s prírodou. Rodinný dom je určený pre veľkú rodinu, ktorá vie využiť prostredie, kde rodiny rady žijú.

Rodinný dom je postavený na pozemku s výmerou 1112 m2, z toho zastavaná plocha je 190 m2, záhrada 922 m2. Kolaudovaný bol v roku 1998, v roku 2010 bola na dome urobená rekonštrukcia – zateplenie. Postavený je v miernom svahu v zóne rodinných domov, prístupný z miestnej komunikácie, s občasnou linkou mestskej dopravy.

Dom má tri podlažia – 1 podzemné, 1 nadzemné a podkrovie. Napojený je na vodovod, elektroinštaláciu, plyn. Kanalizácia vyriešená septikom, možnosť pripojiť sa na novovybudovanú kanalizáciu.

• Prvé podzemné podlažie - 143 m2 - 2 sklady, technická miestnosť, práčovňa, "slovenská izba". Vykurovanie kotlom buderus s prídavným zariadením na teplú vodu.

• 1. Nadzemné podlažie – 150 m2 - zádverie, chodba, schodište, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba s krbom, hosťovská izba, šatník, kúpeľňa so sprchou. Kuchyňa je plne vybavená spotrebičmi /okrem chladničky/ a jedálňou je prepojená s obývacou izbou.

• Podkrovie - 170 m2 - chodba, 4 izby so šatníkmi, 2 kúpeľne, terasa a balkón. Každá spálňa je okrem šatníkov vybavená dostatočným úložným priestorom, ktorý zostáva vo vybavení domu. Kúpeľne sú vybavené vaňami a sprchovacím kútom a toaletou. Terasa orientovaná do tichej záhrady má 5 m2, balkón 3m2 do ulice.

Záhrada s výmerou 922 m2 je udržiavaná, s grilom, vonkajším bazénom a bezprostredne dotvorená okolitou prírodou a udržiavanou zeleňou. Je prepojená s obývacou izbou aj kuchyňou a poskytne možnosť relaxu s rodinou a priateľmi aj v horúcich letných dňoch. Blízkosť lesa ponúka možnosť turistiky, bicyklovania.

Parkovanie je vyriešené pre 4 autá – dve v garážach s automatickou bránou + 2 parkovacie státia na pozemku za bránou.

Dom je predajom voľný.

CENA v RK

KONTAKT: 0911 22 11 23

Vek stavby:
neuvedené
Typ objektu:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
neuvedené
Počet nadzemných podlaží:
2
Vyhotovenie domu:
Iný
Podpivničený:
áno
Verejný vodovod:
áno
Odpad:
Kanalizácia
Plyn:
áno
Parkovanie:
neuvedené
Počet kúpeľní:
3
Počet balkónov / loggií:
1
Spôsob kúrenia:
Lokálne elektrické
Terasa:
áno
Bazén:
áno
Klimatizácia:
áno
Internet:
áno

Na mape: Predaj 6izbový rodinný dom s krásnou záhradou BA III -Rača-pod lesom

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.