BA/VRAKUŇA - rodinný dom v súkromnej uličke s bazénom

Inzerát už nie je aktuálny
Plocha:  
226 m
2
Plocha pozemku:  
600 m
2
Počet izieb:  
5-izbový dom
Bratislava
Vrakuňa
Tymiánová
pred 12 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 14 dňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 5i jednopodlažný tehlový rodinný kolaudovaný v roku 2012. Rodinný dom s garážou je situovaný na pozemku o celkovej výmere 600m2 v súkromnej uličke na Tymianovej ulici vo Vrakuni, ktorá sa nachádza v blízkosti mestskej časti Ružinov.

ŠTANDARD, VYBAVENIE:

Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2012. Má podlahové vykurovanie, zdrojom je tepelné čerpadlo, vďaka ktorému má dom nízke prevádzkové náklady. Pre tepelnú pohodu je k dispozícii aj 2x krb. Dom je klimatizovaný. Podlahy v izbách sú drevené, v kúpeľni dlažba. Súčasťou je aj zimná "záhrada" a exterierový bazén s prekrytím. Dom sa predáva nezariadený. V dome zostáva kuchynska linka so zabudovanými spotrebičmi, šatník, vstavané skrine. Dom je v súčasnosti riešený ako 5 izbový, nakoľko je šatník samostatná miestnosť s oknom, je možné z neho urobiť ďalšiu izbu a dosiahnuť 6 izbový rodinný dom.

Dom je pripojený na IS: voda, elektrina, žumpa.

DISPOZÍCIA, VÝMERA:

Dispozične sa jedná o 5 izbový rodinný dom so samostatným šatníkom, technickou miestnosťou, zimnou terasou, galériou, pivnicou, uložným priestorom na povale + 2 kúpeľňa

Celková výmera rodinného domu je 256m2 a pozostáva:

- Zastavaná plocha rodinného domu je 176m2

- Galéria o výmere 20m2 ktorá po menšej úprave vie slúžiť ako kancelária, sklad a pod

- Úložný priestor na povale o výmere 30m2

- Pivnica o výmere 30m2

LOKALITA:

Rodinný dom sa nachádza v súkromnej uličke na Tymianovej ul. v novej zástavbe rodinných domov - poskytuje súkromie a je vo výbornej dostupnosti do centra mesta. Prístup k rodinnému domu je po súkromnej ceste v spoluvlastníctve majiteľov rodinných domov na Tymianovej ul vo Vrakuni. Z lokality je výborné dopravné napojenie na D1 ako aj dobrá dostupnosť do centra mesta

PARKOVANIE:

Parkovanie je zabezpečené pred rodinným domom 2x vyhradené parkovacie miesto vo vlastníctve. V cene je takisto samostatna garáž v sume aj s pozemkom.

NAŠE SLUŽBY

Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Ak sa rozhodnete financovať hypotéku prostredníctvom nás, uhradíme za Vás znalecký posudok, návrh na vklad záložného práva a návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s Vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Vek stavby:
neuvedené
Typ objektu:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Nový
Počet nadzemných podlaží:
1
Vyhotovenie domu:
Tehlový / murovaný
Podpivničený:
áno
Verejný vodovod:
áno
Odpad:
Kanalizácia
Plyn:
nie
Parkovanie:
Na pozemku
Počet kúpeľní:
2
Spôsob kúrenia:
Lokálne elektrické
Elektrický prúd:
220/380V
Možnosť hypotekárneho úveru:
áno
Terasa:
áno
Bazén:
áno
Klimatizácia:
áno

Na mape: BA/VRAKUŇA - rodinný dom v súkromnej uličke s bazénom

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.