Lukratívne priestory v centre BA – Dunajská, Grösslingová ul.

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:  
Kancelárske priestory

Úžitková plocha:  
193 m
2
Bratislava
Staré Mesto
Grösslingova
pred 34 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 8 tyždňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Lukratívne priestory v centre BA – Dunajská, Grösslingová ul.

Na predaj nebytový priestor, momentálne slúžiaci ako kancelárie, v lukratívnej lokalite. Táto nehnuteľnosť je zaujímavá dvomi vchodmi ústiacimi na Grösslingovú a Dunajskú ulicu. Priestor svojou rozlohou a variabilitou je vhodný nielen ako kancelárie, ale aj ako galéria, knižnica, predajňa či akákoľvek iná prevádzka.

Popis :

Priestor sa nachádza na zníženom prízemí, dostupný tromi schodíkmi z úrovne ulice. Úžitková plocha je 193 m2. K dispozícii je hlavná miestnosť 85,25 m2, zadná miestnosť 43,15 m2 a zasadacia miestnosť 22,84 m2. Ďalej sa tu nachádza chodba, kuchynka a kúpeľňa s WC a pisoárom, 2 skladové miestnosti. Mesačné náklady sú 220 euro + 215 euro platba za elektrinu. V miestnostiach je podlahové el. kúrenie a je tu možnosť zriadenia krbu. Dajú sa prenajať dve parkovacie miesta v tesnej blízkosti objektu za poplatok.

Popis lokality

Lokalita :

Nebytový priestor sa nachádza v centre Bratislavy kde je kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti sú potraviny, pošta, banky, reštaurácie, kaviarne, lekáreň, knižnica atď.. Výborná dostupnosť MHD.

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Po kompletnej rekonštrukcii
Počet kúpeľní:
1
Počet WC:
1
Kuchynka:
áno

Na mape: Lukratívne priestory v centre BA – Dunajská, Grösslingová ul.