Na prenájom kancelárske priestory v centre o výmere 321 m2

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:  
Kancelárske priestory

Úžitková plocha:  
321 m
2
Bratislava
Staré Mesto
Gunduličova
pred 26 dňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 16 dňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o celkovej výmere 321 m2 v blízkosti Prezidentského Paláca na Gunduličovej ul. Kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí zrekonštruovanej historickej budovy. Priaznivá poloha blízko centra a dobrá občianska vybavenosť prispievajú ku komfortu podnikania. Kancelárie sa prenajímajú nezariadené, po dohode je možné zariadenie odkúpiť. Priestory budú k dispozícii od 1. Februára 2020.

Cena : 8 € / m2 / mesiac nájom + 2 € / m2 / mesiac energie = 3210 € bez DPH / mesiac

Priestor sa skladá z 8 samostatných kancelárií a vstupnej recepcie, kde najmenšia kancelária má výmeru 17,57 m2 a najväčšia 48,69 m2. Ďalej sa tu nachádza samostatné dámske a pánske WC, kuchynka a sklad. Benefitom je terasa o výmere 16,42m2 orientovaná do tichého dvora. Štandardom kancelárií je štruktúrovaná kabeláž, klimatizácia, alarm, vstupné dvere na čip, ktoré je možné napojiť na sledovanie dochádzky zamestnancov.

Popis lokality

Výborná poloha v širšom centre mesta s dobrou dostupnosťou a napojením MHD do centra. Komplexná občianska vybavenosť. V dostupnosti, 5 minút ,pešou chôdzou Obchodná ulica_

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Po kompletnej rekonštrukcii
Klimatizácia:
áno
Kuchynka:
áno

Na mape: Na prenájom kancelárske priestory v centre o výmere 321 m2