DELTA | Obchodný - kancelársky priestor, Pažítková, Ružinov, 104 m2

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:  
Kancelárske priestory

Úžitková plocha:  
104 m
2
Bratislava
Ružinov
Pažítková
pred 9 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 5 tyždňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Delta Property Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný kancelársky priestor na ulici Pažítková - m.č. Ružinov, Bratislava.

PRIESTOR: Má výmeru 104,52 m2 z čoho je balkón o výmere 8,52 m2 a nachádza sa na prízemí bytového domu s výkladom. Priestor prešiel rekonštrukciou v roku 2020, po celej podlahovej ploche sa nachádza kancelársky koberec, nové interiérové dvere a klimatizácia vo všetkých miestnostiach. Priestor je orientovaný na dve svetové strany východ a západ. 

DISPOZÍCIA: Priestor pozostáva z veľkej miestnosti, ktorá je predelená sklobetónovou stenou, čím je rozdelená na vstupnú a hlavnú časť, jednej samostatnej miestnosti, kuchynky, kúpeľne s oddelenou toaletou a balkón.

ZARIADENIE: Priestor sa prenajíma čiastočne zariadený, kuchynská linka, ktorá je vybavená chladničkou, sprchový kút, 2x klimatizácia. V bytovom dome sa nachádza optický internet.

LOKALITA: V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, potraviny, reštaurácie, kaviarne....  Výborná dostupnnosť z diaľničného obchvatu.

PARKOVANIE: V cene prenájmu je 1 parkovacie státie priamo pred budovou. Parkovanie v okolí je bezproblémové.

CENA: 800,- EUR/mesiac + energie 160,- EUR/mesiac bez internetu a elektriny + peňažná zábezpeka vo výške 960,- EUR.

Priestor je k dispozícii od 1.2.2021.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia pre realitnú kanceláriu vo výške mesačného nájmu s energiami. Právny servis je zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Nový
Klimatizácia:
áno
Výťah:
áno
Počet miestností:
3
Počet WC:
1
Internet:
áno
Telefónna linka:
áno

Na mape: DELTA | Obchodný - kancelársky priestor, Pažítková, Ružinov, 104 m2