Kontaktné údaje

RD1 s.r.o.

Dúbravská cesta 2

84104 Bratislava

Meno:
Andrej Vereský
Telefón:
 
Mobil:
0919111113
E-mail:

PANONSKÝ HÁJ 3 - Čierna Voda

179 900
Typ stavby:
Výstavba rodinných domov
Začiatok výstavby:
05/2016
Koniec výstavby:
10/2017
Počet etáp výstavby:
1
okres Senec
Chorvátsky Grob
Vložené na TRH.sk:
pred 73 tyždňami
Aktualizované:
pred 17 tyždňami

Popis nehnuteľnosti

WWW.DOMYCIERNAVODA.SK Bývanie na Čiernej Vode Vám poskytne pekné bývanie v atraktívnych rodinných domoch 2km od Bratislavy.Aktuálny stav:Novostavba je SKOLAUDOVANÁ, takže sa budete môcť rýchlo nasťahovať do svojho nového rodinného domu.KOLAUDOVANÉ bolo v októbri 2017. Tieto nové domy sú pripravené k nasťahovaniu.

Projekt je situovaný v najlukratívnejšej lokalite Čiernej Vody - PANONSKÝ HÁJ 3, na kraji obce smerom do centra Bratislavy, v tesnej blízkosti lesoparku Šúr, cyklotrasy, obchodného centra COOP JEDNOTA a ostatnej občianskej vybavenosti.

Výstavba desiatich domov bola navrhnutá ako architektonicky ucelená strana ulice v modernom duchu. Tento architektonicky jedinečný projekt má veľmi dobré stavebné riešenie. Je to vďaka samostatne stojacim domom, medzi ktorými sú v základoch a obvodových múroch vytvorené dilatačné medzery s výplňou polystyrénu. Samostatné obvodové múry tak umožnili jednotlivé domy od seba absolútne technicky oddeliť. Napriek tomu celá ulica pôsobí jednotne, harmonicky a cítiť z nej poctivú architektonickú prácu.

Dom si môžete vybrať zo štyroch veľkostí od 93,26 m2 úžitkovej plochy s 23,30 m2 na poschodí plus záhradou a parkovaním na pozemku do 145,82 m2 úžitkovej plochy s 31,51 m2 na poschodí plus záhradou a parkovaním na pozemku. V najmenšom dome je minimálny počet izieb štyri. Väčšie domy disponujú piatimi izbami a garážou. Parkovanie okrem garáže môžete riešiť aj na svojom pozemku v prevažnej väčšine pre tri autá.

Všetky domy disponujú adekvátne veľkou záhradou, ktorá naplní potreby každého. Okrem záhrady má väčšina domov pomerne veľkú intímnu terasu na poschodí. Intímnu preto, lebo je úplne chránená od pohľadov susedov, a tak vám poskytuje príjemné súkromie. Zároveň je orientovaná tak, aby na nej bolo závetrie, avšak bez obmedzenia slnečných lúčov. Okrem toho je z týchto terás aj nádherný výhľad na podkarpatský pás malých Karpát tiahnuci sa z Rače cez Svätý Júr ďalej.

Developer projektu AVG s.r.o. myslel aj na kvalitu prevedenia týchto novostavieb pri Bratislave. Preto spolupracuje pri výstavbe týchto nehnuteľností so spoločnosťami Buderus, HERZ a BAUMIT. Domy môžeme považovať za nízkoenergetické domy.

Aktuálny stav:

UŹ SKOLUDOVANÉ

Popis štandardného vybavenia

Domy sú stavané z kvalitnej pálenej "červenej" tehly Slovenského výrobcu. Energetickú úspornosť domov garantuje najmä 15 cm hrubý zatepľovací systém obvodových múrov z polystyrénu popredného výrobcu zateplení BAUMIT. Ďalej, HLINÍKOVÉ VSTUPNÉ DVERE MB-70 s tepelnou izolačnou vložkou v tvare písmena omega, tesnené dvojzložkovým syntetickým kaučukom EPDM a OKNÁ z trojskla BLUEVOLUTION 92 od Nemeckého výrobcu SALAMANDER.

Mysleli sme aj na kvalitné vykurovacie systémy, preto sme zvolili plynový kondenzačný kotol Nemeckého výrobcu BUDERUS a podlahové vykurovanie Rakúskeho výrobcu HERZ.

Domy budú odovzdávané už s vonkajšou dlažbou pred aj za domom a úpravou pozemku. Interiér domu bude v prevedení holodom s omietkami.

Popis lokality

Len sto metrov od vášho budúceho domu na Čiernej Vode sa nachádza národná prírodná rezervácia Šurský les (655ha).

Lokalita poskytuje prepojenie na 28km dlhú cyklotrasu Jurava, ktorou je možné dostať sa cez Bratislavu až do Rakúska. Cyklotrasa sa naďalej rozvíja.

V obci je novovybudovaný supermarket s 1400m2 nákupnej plochy. Nákupy vybavíte bez nutnosti vycestovať do mesta.

Projekt Domy Čierna Voda má aj vhodné napojenie na autobusovú dopravu. Autobusová zastávka je neďaleko, len pár minút pešej chôdze.

Obec má niekoľko materských škôlok, súkromné aj štátnu. Len pár ulíc od vášho nového bývania tak nájdete zázemie pre Vaše deti. Viac info na brmbolec.com.

Web projektu:
Developer:
AVG DEVELOPMENT
Web developera:
neuvedené
Financujúca banka:
neuvedené
Garáž / garážové státie:
áno

Domy

Cena s DPH od:
179 900
Počet domov voľných / všetkých:
2 / 10
Plocha domov od:
130 m2
Plocha domov do:
145,82 m2
Vyhotovenie domov:
Tehlový / murovaný
Typy domov:
5-izbový dom