Kontaktné údaje

Meno:
   
Telefón:
0948477867
E-mail:

Záhrada, Žabí Majer, 405 m2, OV, studňa + elektrina

15 000
Kategória:  
Záhrada

Celková plocha:  
405 m2

Pripravenosť k výstavbe:  
Nie je
Bratislava
Rača
Bojnická
pred 26 dňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 5 dňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Na predaj majoritný (väčšinový) spoluvlastnícky podiel vo veľkosti 5/8 (62,5%) na pozemku – záhrade o výmere 405 m2. Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce v záhradkárskej oblasti Žabí majer v mestskej časti Rača v okrese Bratislava III.

Pozemok je rovinatý, slnečný, oplotený. Na pozemku sa nachádza studňa na úžitkovú vodu (na zavlažovanie) a je na ňom zavedená elektrina. V záhrade je veľa ovocných stromov, nebola dlhšiu dobu pravidelne udržiavaná a v súčasnosti je zarastená.

Záhrada je tretia v rade od cesty a nie je na ňu ani priamo k nej prístup autom. Prístup je pešo zo spoločnej uzamykateľnej uličky vedúcej pomedzi záhrady (cca 40 metrov). Predmetom predaja je aj prislúchajúci spoluvlastnícky podiel na pozemku pod uličkou. Do oblasti sa dá dostať autom od Bojnickej ulice.

Podielovou spoluvlastníčkou s menšinovým podielom vo veľkosti 3/8 (37,5%) je sestra predávajúcej, ktorá nevyužila svoje predkupné právo v zákonom stanovenej dvojmesačnej lehote. Možnosť kúpiť súčasne aj menšinový podiel, t.j. celú záhradu. Viac informácií telefonicky.

Cena: 15.000 EUR

KONTAKT: 0948 477 867

Realitné kancelárie prosím nevolajte! (s výnimkou prípadu, ak máte konkrétneho záujemcu z radov vašich existujúcich klientov)

Súhlas so zaradením predávanej nehnuteľnosti do ponuky ktorejkoľvek realitnej kancelárie, rovnako ako súhlas so zverejnením fotografií nehnuteľnosti, jej identifikácie a opisu, nebol a nebude poskytnutý! V prípade nerešpektovania nesúhlasu majiteľky s inzerovaním na portáloch realitných kancelárií a v prípade neoprávneného zásahu do autorských práv k fotografiám budú podniknuté príslušné právne kroky.

Forma vlastníctva:
Osobné
Terén:
Rovina
Vodovodná prípojka:
nie
Elektrická prípojka:
áno
Kanalizačná prípojka:
nie
Plynová prípojka:
nie
Telefónna prípojka:
nie
Pripravenosť k výstavbe:
Nie je
Prístupová cesta:
Neupravená
Umiestnenie pozemku:
Extravilán
Oplotenie pozemku:
áno

Na mape: Záhrada, Žabí Majer, 405 m2, OV, studňa + elektrina