EUROPA – chata 74m2, v malebnom prostredí nad dedinkou Podhájska

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:
Chalupa
Obytná plocha:
74 m2
okres Nové Zámky
Podhájska
Vložené na TRH.sk:
pred 124 tyždňami
Aktualizované:
pred 123 tyždňami
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Predaj chatky o rozlohe 74m2, na pozemku 704m2, vo vychýrenom prostredí termálneho kúpaliska Podhájska, s veľmi dobrým dispozičným riešením a s ďalším stavebným pozemkom priamo vo dvore.

Ponúkame na predaj chatku, ktorá je využívaná ako ubytovňa. Chatka je veľmi dobre riešená čo sa týka dispozícii izieb. Priamym vstupom je hala, ktorá je využívaná momentálne ako spoločenská miestnosť, alebo miestnosť odpočinková. Ďalšou miestnosťou na prízemí je kuchynka a sociálne zariadenie so sprchovým kútom a WC. Schodište, ktoré nás z haly vyvedie priamo na poschodie, kde sa nachádzajú izby používané ako lôžková časť chatky. Kapacita miest na spanie je tu pre 8 ľudí. Chatka má aj veľa úložného priestoru. Interiér je viac menej z dreva a drevených doplnkov.

Vonkajšia časť má veľkú terasu, kde sa využíva letné sedenie z dreva a samozrejme gril. Pivnička pod chatkou je viac menej využívaná ako vínna pivnica, ktorá nám poskytuje hlavne v teplých letných dňoch chládok a je tu taktiež drevené sedenie, ktoré slúži pri rôznych ochutnávkach dobrého vínka, či iných akciách.

Chatka je kombináciou tehly a dreva a kúrenie v nej je lokálne na tuhé palivo a samozrejme nesmie chýbať krb, okrem toho, že plní vyhrievaciu funkciu aj kvôli atmosfére, ktorú nám vydáva v chladných zimných večeroch. Parkovanie je priamo pred chatkou a vedie k nej štrková cesta. Celý pozemok je ohradený.

Na pozemku sa nachádza aj unimobunka, ktorá slúži ako ubytovacie zariadenie pre majiteľa, pokiaľ má chatu obsadenú hosťami a zdržiava sa na pozemku.

Pozemok je mierne svahovitý a zvrchu chatky je výhľad na celú dedinku Podhájska.

Parcela obsahuje aj ďalší stavebný pozemok s osobitným prístupom ktorý je v cene.

Podhájska disponuje plnou občianskou vybavenosťou a je známa svojimi liečivou termálnou vodou, ktorá je vyhľadávaná tak domácimi ako i zahraničnými turistami.

Výhody:

-dobrá cena

-možnosť príjmu

-možnosť využitia na podnikateľské účely ale i celoročné bývanie

-chatková oblasť, ktorá je využívaná na turizmus

KONTAKT na makléra:

Žaneta Buczová

0917 777 455

zaneta.buczova@rkeuropa.sk

EUROPA realitná kancelária Levice

Cena: 77 000,-

Cena zahŕňa províziu RK

Cena zahŕňa:

1. províziu RK

2. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.

3. notárske poplatky pri overovaní podpisov

4. kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

5. pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk do 48 hodín pred zložením zálohy, kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností

Plocha pozemku:
neuvedené
Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
neuvedené
Vyhotovenie domu:
neuvedené
Počet nadzemných podlaží:
neuvedené
Podpivničený:
neuvedené
Príprava teplej vody:
neuvedené
Pitná voda:
neuvedené
Odpad:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Elektrický prúd:
neuvedené

Na mape: EUROPA – chata 74m2, v malebnom prostredí nad dedinkou Podhájska