Kontaktné údaje

KALANINOVÁ realitné služby

Rastislavova 60

04001 Košice

Meno:
Ing. Renáta KALANINOVÁ, RSc.
Telefón:
0903 317 875
E-mail:
ID ponuky:
685281

Na predaj CHATA s pozemkom pri lese v Obci Sokoľ, okres Košice-okolie

39 999
Kategória:  
Chata

Obytná plocha:  
1 m
2
okres Košice - okolie
Sokoľ
pred 14 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 6 dňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte miesto na oddych a relax po náročnom pracovnom týždni v blízkosti Košíc, či na „výbeh“ pre deti počas prázdnin? Potom táto ponuka je ideálna práve pre Vás.

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj chatu s pozemkom + podiel na prístupovej ceste v záhradkárskej oblasti Obce Sokoľ, okres Košice – okolie. Hneď za chatou sa nachádza les. Obec Sokoľ sa nachádza v severnom cípe Košickej kotliny v údolí rieky Hornád na neveľkej „náhornej plošine“ nad riekou. Od Košíc je obec vzdialená asi 12 kilometrov (13 minút autom), od najbližšej susednej obce Kostoľany nad Hornádom 2 kilometre a od Družstevnej pri Hornáde 3 kilometre.

Video – link: https://youtu.be/dej2FtEPgqs

Pre viac fotiek navštívte našu webovú stránku: kalaninovareality.sk

Chata je situovaná v záhradkárskej oblasti - časť Malinov, na mierne svahovitom pozemku, s nádherným výhľadom. Pozemok, na ktorom sa nachádza chata má výmeru 381 m2, z toho samotná chata má zastavanú plochu 16 m2 (rozmery chaty 4 m x 4 m) + záhrada o výmere 365 m2.

Je podpivničená (do hĺbky 2,20 m) + podkrovie s dvomi oknami, čiže jej úžitková plocha je 48 m2. Stavba je tehlová, sedlová strecha pokrytá škridlou.

Prízemné podlažie pozostáva z jednej slnečnej miestnosti s krbom zo šamotových tehál. Táto miestnosť slúži aj ako jedáleň, obývačka, či kuchyňa. Podkrovie je ideálne na spanie a pivnica na uskladnenie dobrého vínka. Keďže zastavanosť chaty je iba necelých 5 % z pozemku (možná zastavanosť v tejto oblasti - 10 %, individuálne aj viacej), je možné ju zväčšiť, dobudovať ďalšiu miestnosť, či urobiť terasu na umiestnenie bazéna pre deti.

V chate je zavedená iba elektrina. Pokiaľ ide o vodu, v tejto oblasti nie je vodovod. Susediace chaty majú vlastné studne, a čo sa týka odpadu – žumpu alebo ČOV, tým pádom bude možné chatu využívať celoročne, trebárs aj na Vianoce pri krbe.

Energetický certifikát nie je. Bez tiarch, kúpou voľná.

Sokoľ je situovaný v nádhernej okolitej prírode. Dôkazom atraktívnosti lokality je množstvo rekreačných a záhradných chát v okolí celej obce a neutíchajúci záujem najmä Košičanov o pozemky na výstavbu rodinných domov. Obec je dopravne prepojená s Košicami pravidelnými autobusovými linkami, ale aj železničné spojenie cez stanicu v Kostoľanoch nad Hornádom.

Čo sa týka občianskej vybavenosti, v obci je materská škola, málotriedna základná škola, školská jedáleň, kultúrny dom s budovou obecného úradu, požiarna zbrojnica, školiace stredisko Univerzity veterinárneho lekárstva v Košiciach, kostol, areál nového futbalového ihriska, viacfunkčné malé ihrisko, predajňa zmiešaného tovaru Jednota-SD a súkromná krčma.

Ak chcete chatu využívať už počas tohtoročných letných prázdnin, neváhajte ma kontaktovať. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Ing. Renáta Kalaninová, RSc.

Predávate nehnuteľnosť? Využite moje služby. Som certifikovanou maklérkou s dlhoročnou bankovou a realitnou praxou, veľmi rada Vám pomôžem s celým procesom.

Plocha pozemku:
381 m2
Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Po čiastočnej rekonštrukcii
Vyhotovenie domu:
neuvedené
Počet nadzemných podlaží:
neuvedené
Podpivničený:
áno
Príprava teplej vody:
neuvedené
Pitná voda:
neuvedené
Odpad:
Septik / žumpa
Plyn:
nie
Elektrický prúd:
áno
Počet kúpeľní:
1
Spôsob kúrenia:
Lokálne palivové

Na mape: Na predaj CHATA s pozemkom pri lese v Obci Sokoľ, okres Košice-okolie

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.