Drevenica v horskej doline nad Vyšnou Bocou pre dokonalý oddych

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:  
Chata

Obytná plocha:  
100 m
2
okres Liptovský Mikuláš
Vyšná Boca
pred 52 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 37 tyždňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Predám drevenicu situovanú v krásnom horskom prostredí Nízkych Tatier v horskej doline Dievčia voda nad Vyšnou Bocou.

Je to ideálne miesto, kde si oddýchnete bokom od ostatných chát na nádhernom tichom mieste s potôčikom vedľa chaty, horskými lúkami a lesom. Samotná Vyšná Boca pritom nie je ďaleko (500m do potravín a na autobusovú zastávku, 500m do najbližšieho hotela s reštauráciou, wellness a lyžiarskym svahom).

Drevenica má na prízemí spoločenskú miestnosť s krbom, sedačkou, kuchynskou linkou a jedálenským stolom. Z prízemia sa vchádza do dvoch samostatných štvorlôžkových spální (s dvoma pevnými posteľami a jednou manželskou). Na prízemí sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. V drevenici sa kúri drevom v krbe, ktorý teplým vzduchom vykuruje celú chatu. Teplá voda sa pripravuje v bojleri a je rozvedená do kúpeľne a kuchyne. Chata sa predáva s kompletným vybavením kuchyne a spotrebičmi (elektrická rúra a šporák, chladnička, mirovlnka, kanvica, bojler).

K chate je pristavaný prístrešok na drevo, v tesnej blízkosti sa nachádza posedenie s veľkou tirolskou lavicou a ohniskom. Parkovanie je možné priamo pri chate na samostatnom parkovisku. Chata má novú strechu Wimber (plastové šindle, záruka 30 rokov), plechovú strechu na prístrešku (záruka 20 rokov), vynovený krb, nový prívod vody s rozmrazovacím káblom v zemi, novú studňu.

Plocha pozemku:
neuvedené
Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
neuvedené
Vyhotovenie domu:
neuvedené
Počet nadzemných podlaží:
2
Podpivničený:
neuvedené
Príprava teplej vody:
neuvedené
Pitná voda:
neuvedené
Odpad:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Elektrický prúd:
neuvedené

Na mape: Drevenica v horskej doline nad Vyšnou Bocou pre dokonalý oddych