- pred 28 dňami
- Vložené na TRH.sk:
- pred 26 dňami
- Aktualizované:
Grahams Real, s.r.o.
Laurinská 8
811 01 Bratislava
PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU.
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj 2-garsónku s 2 lódžiami, na Blagoevovej (Blagoevova) ulici na začiatku mestskej časti Bratislavy – Petržalky. Celková plocha bytu predstavuje 48,2 m2, z toho úžitková plocha bytu je 36 m2, plocha 2 lódžií je 10,03 m2 a plocha pivnice je 2,17 m2. Byt sa nachádza na 5. poschodí v 12 poschodovom zateplenom bytovom dome s novým osobným a nákladným výťahom.
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou
- plastové okná
- kúpeľňa so sprchovým kutom
- vstavaná skriňa v chodbe
Bytový dom bol odovzdaný do užívania v roku 1980. K bytu prináleží pivnica, ktorá je na rovnakom podlaží ako byt. Výťah prešiel rekonštrukciou. Vstupná brána (bezbariérová) a poštové schránky prešli kompletnou rekonštrukciou. V spoločných priestoroch je kamerový systém. Energetický certifikát je B.
Lokalita – Poskytuje Kompletnú občiansku vybavenosť a dobré dopravné napojenie na všetky smery. 2 min od domu sa nachádza zastávka MHD. V blízkosti sa nachádzajú cyklotrasy a taktiež veľa možnosti voľnočasových aktivít.
Cena nehnuteľnosti: 174.990,- EUR, vrátane kompletného právneho servisu, finančného servisu a ostatných náležitostí pri prepise samotnej nehnuteľnosti. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Som tu pre Vás, aby celý proces obchodu prebehol, čo najrýchlejšie a najkvalitnejšie. Budem sa tešiť na Vás na obhliadke.
Zodpovedný maklér: Anton Trška, mobil: 0901 900 028, mail: trska@grahams.sk
Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia - je majetkom a autorským dielom spoločnosti Grahams © Copyright Grahams.