Kontaktné údaje

YIT Slovakia, a.s.

P.O.BOX 21

83004 Bratislava 34

Meno:
  Terézia Rybáková
Telefón:
0800 800 474
Mobil:
0903 999 333
E-mail:
ID ponuky:
1-L7JEB2_C4.75 apt.

2-izbový apartmán v Ružinove BONUS na zariadenie apartmánu 15 000 EUR

364 503
Plocha:  
46 m2

Bratislava
Ružinov
Svätoplukova
pred 3 dňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 3 dňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Renomovaná stavebno-developerská spoločnosť YIT Slovakia ponúka na predaj nový 2 – izbový apartmán s podlahovým kúrením a stropným chladením, v novostavbe na okraji nového bratislavského downtownu, na uliciach Košická / Páričkova, BAII – Ružinov. BONUS na zariadenie apartmánu 15 000 EUR do konca augusta 2023.

APARTMÁN:

Svetlý, doteraz ešte nikým neobývaný 2 - izbový apartmán sa nachádza v novostavbe bytového komplexu ZWIRN (predpokladaná kolaudácia na jeseň 2023) na rozhraní ulíc Páričkova a Košická, v obľúbenej lokalite Ružinov.

Tento apartmán sa nachádza na 6. poschodí. Bytový dom má kontaktný fasádny zatepľovací systém, priečky v apartmáne sú tehlové. Bytový dom má šesť samostatných vchodov na čip, v každom vchode je výťah. Apartmán pozostáva zo 2 obytných miestností (obývacia izba a samostatná izba) a príslušenstva - chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa a terasa. K apartmánu prislúcha aj pivničná kobka o veľkosti 2,10 m2. Celková úžitková plocha apartmánu bez plochy terasy a pivnice je 46,01 m2.

Okná na apartmáne majú hliníkový profil s prerušeným tepelným mostom, zasklenie s izolačným 3-sklom. Orientácia apartmánu je na sever.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE A VYBAVENIE APARTMÁNU:

Vstupná chodba (4,77 m2), kúpeľňa s WC (6,09 m2), obývacia izba (15,65 m2), izba/spálňa (13,48 m2), kuchyňa ( 6,02 m2) a terasa (7,22 m2).

Vybavenie apartmánu je v dokončenom modernom štandarde:

bezpečnostné protipožiarne dvere certifikované v 3. bezpečnostnej triede , plastové okná s izolačným trojsklom, drevené parkety hrúbky 14 mm v izbách a na chodbe, interiérové dvere s obložkovou zárubňou bez polodrážky a so skrytým kovaním, v kúpeľni je gresový obklad o rozmere 600x600x9,5, kúpeľňová sanita zn. Laufen a Grohe – WC, smaltovaná vaňa, keramické umývadlo s batériami a príprava na napojenie práčky. V apartmáne je teplovodné podlahové vykurovanie a v kúpeľni taktiež aj teplovodné rebríkové vykurovacie teleso. V každej miestnosti je samostatný termostat na ovládanie teploty vzduchu. Apartmány disponujú stropným chladením. Zásuvky a spínače zn. Legrand, domáci videotelefón. V štandarde je kompletná predpríprava na montáž kuchynskej linky. V apartmáne sú rozvody pre TV a optický internet. Exteriérové tienenie, diaľkovo ovládané žalúzie.

BYTOVÝ DOM:

Bytový dom je prvou z troch etáp projektu ZWIRN spája všetky atribúty príjemného bývania – atraktívnu lokalitu, výhľad na priestranné nové námestie a k tomu pokojné vnútrobloky so zeleňou a detskými ihriskami. Všetky tri bytové domy spĺňajú prísne energetické štandardy súčasných novostavieb. Dosahujú max. osem podlaží, pričom dve horné poschodia sú smerom od Košickej ulice ustúpené. Veľkorysé námestie pred historickou budovou Pradiareň 1900 prepája túto dominantu celej štvrte s celým projektom ZWIRN a ponúka priestor na relax, príležitostné podujatia, trhy alebo menšie kultúrne akcie. Moderné bytové domy ZWIRNu dopĺňajú zelené dvory vo vnútroblokoch, svoje si tu nájdu rodiny s deťmi, mladí ľudia, ale aj najstarší obyvatelia. Všetky potrebné služby a funkcie nájdu obyvatelia štvrte ZWIRN priamo v parteri bytových domov alebo v blízkej dostupnosti od svojich domovov. Parkovanie zabezpečuje podzemná garáž a celá zóna ostáva neprejazdná.

LOKALITA A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ:

Projekt ZWIRN sa nachádza v srdci bratislavského Ružinova v priamom susedstve a predstavuje špičkovú mestotvornú architektúru s odkazom na industriálnu históriu tohto miesta. V tesnom susedstve Starého Mesta tak vyrastá štvrť, ktorá kombinuje bývanie, dvory pre bezpečný pohyb detí, verejné priestory, služby a pracovné príležitosti. V pešej dostupnosti sa nachádzajú obchody a reštaurácie, ďalšie obchodné prevádzky a služby nájdu obyvatelia v nákupnom centre Nivy, ktoré sa nachádza v tesnej blízkosti ZWIRNu. Výhodou sú tiež živé partery obytných blokov, ktoré prinesú bohatú občiansku vybavenosť priamo do areálu ZWIRN.

VÝHODY APARTMÁNU:

- predpokladaná kolaudácia na jeseň 2023

- optický internet

- dobrá občianska vybavenosť

- vysoká kvalita použitých stavebných materiálov

- rozsiahly zelený areál

- zelené strechy

- pivničná kobka v cene

- unikátna fasáda z pálenej tehly

Parkovacie státie v podzemnej garáži možné zakúpiť od 28.000,- €.

Apartmán sa predáva nezariadený. Uvedené obrázky so zariadením sú len ilustračné.

Cena zahŕňa právny servis spojený s prevodom apartmánu do osobného vlastníctva.

Využite možnosť financovania cez hypotekárny úver, ktorý Vám radi pomôžeme zabezpečiť. K dispozícii Vám je náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí hypotekárne možnosti a nájde to Vám najlepšie riešenie, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií.

Nepremeškajte príležitosť a objavte svoje vysnívané moderné bývanie v lokalite s históriou, výbornou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou.

Všetky dostupné byty nájdete na www.yit.sk/zwirn

Вас зацікавила ця квартира? Дізнайтеся більше про пропозицію на нашому сайті: https://www.yit.sk/ru/prodazha-kvartir

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Nový
Stavebný material:
neuvedené
Forma vlastníctva:
Osobné
Počet balkónov / loggií:
1
Výťah:
nie
Pivnica:
nie
Parkovanie:
neuvedené

Na mape: 2-izbový apartmán v Ružinove BONUS na zariadenie apartmánu 15 000 EUR

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.