Na prenájom nadrozmerný 1 izbový byt s balkónom v Komárne

Inzerát už nie je aktuálny
Plocha:  
36 m2

okres Komárno
Komárno
pred 12 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 8 tyždňami
Aktualizované:  
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na dlhodobý prenájom moderný, čerstvo obnovený 1 izbový byt s rozlohou 36,34 m2 na 12. poschodí v Komárne. Málo bytov disponuje s takým výhľadom a s dvoma priechodnými balkónmi ako mnou ponúkaný.

Bytový dom v ktorom sa nachádza byt je tiež obnovený, čistý, hliníkové vstupné dvere sa otvárajú s čipovým kľúčom, v schodišti je zavedený kamerový systém, ktoré zabezpečuje ničím nerušené bývanie.

Byt je po novej, kompletnej rekonštrukcii vrátane zariadenia a vybavenia, ktorá zahŕňa: vodovodné a elektrické vedenia, plastové okná so žalúziami a sieťkami, nové omietky, maľby, WC a kúpeľňa omietka pre vlhké prostredie, nová sanita, ohrevač vody, dlažba a obklady, plávajúce podlahy, kuchyňská linka so sporákom a digestorom, nové vstupné a interierové dvere atď. Byt je kompletne kvalitne upravený, čiastočne zariadený. Byt je zabezpečený s alarmom.

Majiteľ bytu v prípade záujmu, resp. po dohode je ochotný kompletne zariadiť byt. Ďalej je možnosť prenajať byt aj pre firmy, kde vieme zabezpečiť upratovanie bytu v požadovaných intervaloch.

Lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou v blízkom okolí sú obchody, škola, škôlka, poliklinika, autobusová. Byt je určený k dlhodobému prenájmu pre seriózneho klienta (max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa), bez domácich zvierat a je okamžite voľný.

Cena prenájmu je 460 €/mesiac vrátane réžií a internetu. Nájomné sa platí 1 mesiac vopred. Majiteľ požaduje ako zábezpeku 2 mesačný depozit.

Ak Vás táto ponuka oslovila, neváhajte a kontaktujte ma na tel.č.: 0904 103 301, alebo napíšte na sylvia.szazvai@homecenter.sk

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Po kompletnej rekonštrukcii
Stavebný material:
Panel
Forma vlastníctva:
Osobné
Počet balkónov / loggií:
0
Výťah:
áno
Pivnica:
nie
Parkovanie:
Verejné parkovanie
Počet kúpeľní:
1
Spôsob kúrenia:
Verejné ústredné
Internet:
áno
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.