Kontaktné údaje

RADO Reality Group

Soblahovská, 45

91101 Trenčín

Meno:
Radovan Pavlík
Telefón:
 
E-mail:
ID ponuky:
991429

RentHub | Priestranný 2,5-izb. byt s walk-in šatníkom | parkovanie |

740 €/mes. +E
Plocha:  
62 m2

okres Malacky
Stupava
pred 9 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

včera
Aktualizované:  
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2,5-izbový byt so samostatným walk-in šatníkom, balkónom a garážovým státím v Stupave.

Byt sa nachádza v novostavbe na Okružnej ulici v pokojnej lokalite s výbornou dostupnosťou. Vďaka svojej výmere, dispozícii a vybaveniu ponúka komfortné bývanie pre jednotlivca alebo pár, ktorí ocenia priestor, úložné riešenia a praktické dispozičné riešenie.

Byt je kompletne zariadený a pripravený na okamžité nasťahovanie bez ďalších investícií.

Dispozícia a vybavenie

• Úžitková plocha bytu: 62 m²

• Balkón + kobka: celková plocha cca 70 m²

• Denná časť: priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou

• Spálňa: samostatná nepriechodná izba

• Šatník: samostatný walk-in šatník s dostatkom úložného priestoru

• Kúpeľňa: moderná kúpeľňa so sprchovým kútom a práčkou

• WC: samostatné

• Klimatizácia: zabezpečuje komfort počas letných mesiacov

• Internetové pripojenie

• Balkón: ideálny na oddych

• Parkovanie: vyhradené garážové státie v cene nájmu

Odporúčam navštíviť 3D OBHLIADKU pre lepšiu predstavu dispozície:

https://my.matterport.com/show/?m=UubMtLfXuJS

Byt sa prenajíma kompletne zariadený vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi, jedálenského stola, sedacej súpravy, postele a úložných priestorov. Veľkým benefitom bytu je samostatný šatník, ktorý výrazne zvyšuje komfort bývania.

Lokalita

Stupava je vyhľadávaná lokalita v blízkosti Bratislavy, ktorá ponúka pokojné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou. V okolí sa nachádzajú obchody, školy, škôlky, zdravotné stredisko aj možnosti športu a oddychu v prírode. Výhodou je aj rýchla dostupnosť do Bratislavy.

Podmienky nájmu

• Nájomné: 740 €

• Energie: 150 €

• Spolu mesačne: 890 € / mesiac

• Kaucia: 890 €

• Provízia RK

• Voľný: ihneď

Zodpovedný maklér:

Patrik Daňo

RentHub s.r.o.

Tel.: +421 949 280 644

Email: dano@renthub.sk

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za roky 2022 a 2023. Sme držiteľmi ďalších prestížnych ocenení v oblasti realít.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak, a nezahŕňa odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo a vyhotovenie nájomných zmlúv.

Text inzerátu a fotografie sú autorským dielom spoločností Ideálny nájomca by RentHub s.r.o. a RADO Reality Group s.r.o. Bez ich súhlasu ich nie je možné kopírovať.

Počet balkónov / loggií:
1
Výťah:
áno
Pivnica:
áno
Parkovanie:
Vyhradené parkovanie
Počet kúpeľní:
1
Klimatizácia:
áno
Internet:
áno