TIMA Real - ponúka na predaj administratívnu budovu

Inzerát už nie je aktuálny
Plocha:  
1 m
2
Plocha pozemku:  
1 m
2
Počet izieb:  
7 a viac-izbový dom
okres Myjava
Brezová pod Bradlom
pred 33 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 29 tyždňami
Aktualizované:  
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

TIMA Real ponúka na predaj administratívnu budovu nachádzajúcu sa v Brezovej pod Bradlom, v areáli bývalej PFS. Budova prešla pred 3 rokmi čiastočnou rekonštrukciou, pretože majitelia zamýšľali urobiť v budove na 1. a 2. podlaží ubytovacie zariadenie pre robotníkov. Na týchto podlažiach je 20 izieb, niekoľko toaliet a spŕch a spoločenská miestnosť. Na prízemí budovy sa nachádza zdravotná ambulancia s čakárňou, vrátnica, vjazd do areálu, veľký svetlý reprezentačný priestor s kuchynkou a čiastočne prerobeným sociálnym zariadením, ktorý má rôzne možnosti využitia ( sklad, výrobný priestor, závodná kuchyňa,).

Celková zastavaná plocha je 463 m2. Prízemie 463 m3, prvé podlažie 411 m2, druhé podlažie 400 m2, Celková úžitková plocha budovy je 1274 m2.

V budove je nové plynové kúrenie, radiátory, rozvody vody a odpadu, nová elektroinštalácia, nové požiarne rozvody, nové plastové okná, všade je keramická dlažba, keramický obklad vo WC a sprchách.

Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností a pre našich klientov zabezpečujeme kompletný právny servis. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej a bezpečnej realizácie obchodu. Ochotne Vám zabezpečia vypracovanie znaleckých posudkov, dokumenty pre kataster nehnuteľností, poradenský servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov.

Vek stavby:
neuvedené
Typ objektu:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
neuvedené
Počet nadzemných podlaží:
2
Vyhotovenie domu:
neuvedené
Podpivničený:
neuvedené
Verejný vodovod:
áno
Odpad:
Kanalizácia
Plyn:
áno
Parkovanie:
neuvedené
Počet kúpeľní:
1
Počet balkónov / loggií:
0
Spôsob kúrenia:
Lokálne plynové
Elektrický prúd:
220V
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.