Kontaktné údaje

Domy pre ľudí s.r.o.

Zahradnícka 51

821 08 Bratislava

Meno:
Ľuboš Michalík
Telefón:
+421911960004
Mobil:
+421903374550
E-mail:
ID ponuky:
1014201

KRÁĽOVÁ PRI SENCI – SKOLAUDOVANÁ novostavba 4-izbového RD, záhrada 167

275 000
Plocha:  
118 m
2
Plocha pozemku:  
231 m
2
Počet izieb:  
4-izbový dom
okres Senec
Kráľová pri Senci
pred 6 dňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 6 dňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

SKOLAUDOVANÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S TEPELNÝM ČERPADLOM A ZÁHRADOU V KRÁĽOVEJ PRI SENCI

Exkluzívne ponúkame na predaj skolaudovaný 4-izbový rodinný dom v novej rezidenčnej lokalite Krmeš v obci Kráľová pri Senci. Dom je súčasťou moderného dvojdomu a predáva sa v stave holodom s možnosťou dokončenia do štandardu podľa vizualizácií.

Fotografie interiéru zobrazujú návrh možného štandardného vyhotovenia (vizualizácie). Štandard zahŕňa dokončenie podláh, interiérových dverí, kúpeľní, schodiska, osvetlenia a ďalších finálnych povrchov. Nábytok, dekorácie a kuchynská linka nie sú súčasťou štandardného vyhotovenia a slúžia iba na ilustračné účely.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

úžitková plocha domu: 118,96 m²

záhrada: 167 m²

zastavaná plocha: 64 m²

2 parkovacie miesta na pozemku

tepelné čerpadlo vzduch – voda

podlahové vykurovanie

predpríprava na klimatizáciu

hliníkové okná

DISPOZÍCIA

Prízemie tvorí vstupná chodba, samostatné WC a priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou s výstupom na terasu a do záhrady.

Na poschodí sa nachádzajú tri samostatné spálne, kúpeľňa a technická miestnosť.

TECHNICKÉ VYHOTOVENIE

Dom je vyhotovený ako monolitická dvojpodlažná železobetónová stavba s dôrazom na vysokú pevnosť, stabilitu a dlhú životnosť. Obvodové konštrukcie sú zateplené 200 mm EPS izoláciou, čo v kombinácii s tepelným čerpadlom zabezpečuje energeticky úspornú prevádzku.

V celom dome je inštalované vodné podlahové vykurovanie, zdrojom tepla je tepelné čerpadlo vzduch – voda. Súčasťou domu je aj predpríprava na klimatizáciu a kvalitné hliníkové okná.

Dom je napojený na elektrinu, verejný vodovod a kanalizáciu a predáva sa ako skolaudovaný holodom.

V prípade záujmu je možné dom dokončiť do štandardu podľa priložených vizualizácií. Štandard zahŕňa kompletné dokončenie interiéru (podlahy, interiérové dvere, kúpeľne, schodisko, osvetlenie a finálne povrchy). Kuchynská linka, vstavaný nábytok, voľne stojaci nábytok a dekorácie nie sú súčasťou štandardného vyhotovenia.

LOKALITA

Nová rezidenčná štvrť na ulici Récka ponúka pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou do Senca a Bratislavy. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane školy, škôlky, potravín a služieb. Obľúbené jazero Guláška je vzdialené približne 2,5 km, Green Resort Hrubá Borša necelých 6 km.

CENA

249.990 € vrátane DPH (možnosť odpočtu DPH) – skolaudovaný holodom

+ 25.000 € – dokončenie do štandardu podľa vizualizácií (bez kuchynskej linky, vstavaného nábytku, voľne stojaceho nábytku a dekorácií).

Cena zahŕňa kompletný právny servis, autorizáciu zmlúv advokátom, hypotekárne poradenstvo a všetky poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti.

Vek stavby:
neuvedené
Typ objektu:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Nový
Počet nadzemných podlaží:
2
Vyhotovenie domu:
Iný
Podpivničený:
nie
Verejný vodovod:
áno
Odpad:
Kanalizácia
Plyn:
nie
Parkovanie:
Na pozemku
Počet kúpeľní:
1
Spôsob kúrenia:
Lokálne elektrické
Elektrický prúd:
220V
Možnosť hypotekárneho úveru:
áno
Internet:
áno

Na mape: KRÁĽOVÁ PRI SENCI – SKOLAUDOVANÁ novostavba 4-izbového RD, záhrada 167

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.