- pred 462 tyždňami
- Vložené na TRH.sk:
- pred 458 tyždňami
- Aktualizované:
Rovinkareality s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinné domy typu bungalov v obci Kvetoslavov, len 3 km od mesta Samorín a 20 km od Bratislavy, za fantastické ceny! Obytný súbor WWW.PRIJAZEREKVETOSLAVOV.SK ponúka kvalitné bývanie s dobrou dopravnou dostupnosťou priamo do centra Bratislavy v rozmedzí 15-20 minút. Pravidelná vlaková doprava Regiojet zabezpečuje pohodlné, rýchle, moderné cestovanie do a z hlavného mesta do 30 min. Komplex rodinných domov sa nachádza v tichej lokalite len niekoľko krokov od jazera. Súčasťou projektu www.prijazerekvetoslavov.sk sú rodinné domy v prevedení HOLODOM alebo vo vybavení STANDARD. Možnosť výberu z 5 typov bungalovov, prípadne Vám zrealizujeme individuálny projekt.
Rovinkareality s.r.o.Vám ponúka na predaj pekný, kvalitný 4-izbový bungalov. Celková úžitková plocha je 111m2 + 17 m2 krytá terasa. Dom stojí / bude stáť v novej zástavbe prízemných rodinných domov na pozemku o výmere 600 m2. Bungalov je výborne dispozične riešený : vstupná chodba, spálňa č.1, izba č.2, izba č.3, samostatná toaleta, kúpeľňa s toaletou. Kuchyňa s vlastnou komorou je prepojená s obývacou miestnosťou s priamym vstupom na terasu a do záhrady.
Dom - porobetónové tvárnice Porfix
Dom - vo výstavbe - dokončenie koniec september 2016
VYHOTOVENIE :
Sádrokartonový strop + 35 cm stropná fúkaná izolácia
Plastové 5 komorové okná s izolačným trojsklom 36mm
Strecha Mediteran
Veľká krytá terasa 18 m2 - tatranský profil
Energetický certifikát A1
Zateplenie 15cm polystyrén + fasádna farba podľa výberu
Inter.biela farba stien - 4 krát vymalované
Kúrenie - elektrické cez infračervený panely + týždenný programovateľný termostat v každej izbe.
Nízke režijné náklady do 100 euro/mesiac
Kúpeľňa 9 m2 - príprava pre dvoj umývadlo , sprch.kút , vaňa a bojler ,veľké izby ( od 14 do 16 m2 )
Príprava na krb
Príprava pre alarm
Príprava pre solárne paneli ( ohrev )
IS: elektrina, vŕtaná studňa - 15 m s domácou vodárňou , kanalizácia na pozemku
Odkladací priestor pod strechou cca 30m2
Alpský jednostranný betónový plot ABW vysoký 1,4 m
Zamkova dlažba ( cca 40 m2 ) , chodník a parkovacie státie pre 2 autá
Bránka a posuvná brána s diaľkovým ovládaním CAME
Terénne úpravy
Trativod so zberačom nečistôt
Schody do domu
Okapový chodník okolo domu
Okrasné kamene
Dom sa bude predávať ako holodom s možnosťou kompletného dokončenia (dlažba ,obklad , parkety , interier.dvere ) bez kuchynskej linky.
Cena nehnuteľnosti s oplotením a dlažbou je od 135 900,- Eur v stave holodom .POSLEDNÉ DVA DOMY !
CENA : 135 900,- Eur
Neváhajte nás kontaktovať na tel.č. 0903454108 alebo rovinkareality@gmail.com