✅SKVELÁ CENA za 2 rodinné DOMY, na skok do CENTRA mesta, pozemok 542 m2, J. Jančeka, Ružombero

Inzerát už nie je aktuálny
Plocha:  
180 m
2
Plocha pozemku:  
542 m
2
okres Ružomberok
Ružomberok
J.Jančeka
pred 5 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 18 dňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

☑️ Chcete bývať v centre mesta v 1-2 generačnom rodinnom dome po celkovej modernizácii bez starostí ? Alebo si chcete sami zrekonštruovať Váš nový domov len podľa Vášho vkusu ? K hlavnej stavbe prináleží aj pekný a slnečný pozemok, ktorý je ohraničený vysokým betónovým plotom a ktorý Vám zaručí úplné súkromie. Prístup je zabezpečený priamo z ulice J. Jančeka. Navyše kúpou nadobudnete aj menší dom v radovej zástavbe spojený s hospodárskou stavbou. Nehnuteľnosti je možné kúpiť aj samostatne.

☑️ Uvádzame do predaja 2 Rodinné domy s pozemkom do 542 m2 , zastavaná plocha 225 m2, s priamym prístupom

z frekventovanej ulice J.Jančeka, blízko centra mesta Ružomberok. Ako možnosť ponúkame modernizáciu podľa navrhovanej vizualizácie budúceho stavu, ktorú si môžete pozrieť TU: https://youtu.be/inwWmf17cDQ

3D Virtuálna obhliadka MATTERPORT interier v pôvodnom stave je TU:

https://my.matterport.com/show/?m=f54iTLzAaSV

Rodinné domy je možné kúpiť v stave ako stoja a ležia, podľa fotodokumentácie alebo v stave po rekonštrukcii.

☑️Stavba č. 324 z roku 1950 s príslušenstvom je pripravená na celkovú rekonštrukciu, kompletne je vyprataná a jej prestavba je na zvážení nového vlastníka. Technický stav je bez statického poškodenia, bez známok zvýšenej vlhkosti. Poloha nehnuteľnosti predurčuje užívanie pre účely rezidenčného bývania, či už jedno, dvojgeneračné alebo je vhodná aj ako investíca na prenájom Airbnb, Booking a iné. Taktiež v rámci územného plánu mesta je povolené realizovať zmeny za účelom pre komerčné využitie, napríklad ako sídlo firmy, sklady, služby, výroba. Dom disponuje 2 samostatnými vstupmi a preto je možné ho rozdeliť aj na dve bytové jednotky.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky siete technickej infraštruktúry-verejný vodovod, kanalizáciu, elektrickú energiu, rozvod STL plynu v dosahu. Pozemky pod stavbou sú právne vysporiadané, rovinaté, čiastočne oplotené a spolu tvoria jeden funkčný celok.

☑️Stavba č. 258 z roku 1910 s pristavbou je pripravená na celkovú rekonštrukciu, kompletne je vyprataná a jej prestavba je na zvážení nového vlastníka. Poloha nehnuteľnosti predurčuje užívanie pre rezidenčné bývanie alebo prenájímanie ako apartmány, ale taktiež v rámci územného plánu mesta je povolené realizovať zmeny za účelom pre komerčné využitie, napríklad ako sídlo firmy, sklady, služby, výroba.

☑️ POTREBUJETE PRED KÚPOU PREDAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva Vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú.

☑️A) CENA jednotlivo za dom 324, pozemok do 420 m2 v stave ako stojí a leží je 89. 990 €.

B) CENA jednotlivo za dom 258, pozemok do 100 m2 ( + podiel pozemok ako prístup.) v stave ako stojí a leží 24.990 €.

C) CENA so zľavou za celok- 2 rodinné domy 258, 324 s pozemkom 542m2 vyznačené podľa grafiky je 110.990 €.. PREFERUJEME PREDAJ AKO CELKU......

D) CENA dohodou v stave po rekonštrukcii, podľa vizualizácie budúceho stavu.

☑️ Nehnuteľnosti sa nachádzajú v obytnej zástavbe rodinných domov na ulici J.Jančeka, len na skok od centra mesta. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Pre tiché obytné prostredie, dobrú dostupnosť a blízkosť centra mesta je v tejto lukratívnej lokalite zvýšený záujem o kúpu nehnuteľností.

Neváhajte si objednať termín obhliadky. Kúpu tohto rodinného domu je možné financovať hypotékou, ktorú Vám vybaví náš finančný špecialista úplne bezplatne. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto Vám pripravíme hypotekárnu ponuku s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva) a notárske poplatky, ako aj právny servis sú v našej réžii.

☑️ PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI ALLRISK ?

Nehnuteľnosti, ktoré sú ponúkané našou spoločnosťou do predaja, sú s overeným právnym a technickým stavom. Pri modernizácii nehnuteľností kladieme dôraz na kvalitu prác a výber použitých materiálov, pričom za všetky návrhy pri modernizácii nehnuteľností zodpovedá spolupracujúci tím dizajnérov a architektov.

Vek stavby:
neuvedené
Typ objektu:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný
Počet nadzemných podlaží:
neuvedené
Vyhotovenie domu:
Tehlový / murovaný
Podpivničený:
nie
Verejný vodovod:
áno
Odpad:
Nie je
Plyn:
v blízkosti pozemku
Parkovanie:
neuvedené
Počet kúpeľní:
1
Počet WC:
2
Počet balkónov / loggií:
0
Okná:
Pôvodné
Terén:
Rovina

Na mape: ✅SKVELÁ CENA za 2 rodinné DOMY, na skok do CENTRA mesta, pozemok 542 m2, J. Jančeka, Ružombero

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.