ADMINISTRATÍVNA BUDOVA vhodná na podnikanie, 2.281 m2, PETRŽALKA

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:  
Obchodné priestory

Úžitková plocha:  
2281 m
2
Bratislava
Petržalka - Dvory
Kopčianska
pred 11 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 7 tyždňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj Administratívnu budovu nachádzajúcu sa v Bratislave mestská časť Petržalka, na ul. Kopčianska. Administratívna budova o celkovej výmere 2.281 m2 je trojpodlažná, čiastočne podpivničená.

Pri prestavbe objektu boli zrealizované práce – zateplenie obvodového plášťa, nová fasádna omietka, výmena okien v objekte, nové povrchové úpravy interiérov. Objekt je založený na betónových základoch, zvislé aj vodorovné nosné konštrukcie sú montované, nenosné deliace priečky sú čiastočne murované a so sadrokartónových systémov, strecha je lomená sedlová s vikiermi, krytina strechy je z farebne upraveného pozinkovaného plechu falcovaná. Vnútorné povrchy tvoria vápenno-štukové omietky a sadrokartónové steny so stierkou, v hygienických priestoroch je keramický obklad stien, v kanceláriách sú kazetové podhľady s osvetlením. V objekte je prevažne laminátová plávajúca podlaha (kancelárske priestory), keramická dlažba (hygienické priestory a priestory Wellness na 1. NP ), cementový poter (suterén). Okná sú plastové s izolačným dvojsklom s interiérovými žalúziami, na 1. NP sú okná opatrené vonkajšími oceľovými mrežami, interiérové dvere sú drevené plné alebo s presklením (kancelárie) do oceľových zárubní, vstupné dvere sú plastové.

Zariaďovacie predmety v hygienických priestoroch – sociálne zázemie – sú bežné keramické umývadlá, WC misy, pisoáre, sprchy a pákové batérie. Vybavenie kuchynského zázemia – bežná kuchynská linka s nerezovým drezom a pákovou batériou. Vykurovanie je riešené klasické teplovodné, vykurovacie telesá sú doskové oceľové radiátory.

Pozemky spolu tvoria jeden funkčný celok a nachádzajú sa v oplotenom areály. Pozemky sú rovinaté a sú prístupné po spevnenej komunikácii. Väčšiu časť plochy pozemku tvorí súvislá asfaltová spevnená plocha.

V dostupnej vzdialenosti sa nachádzajú všetky inžinierske siete – vodovod, plynovod, kanalizácia a elektrická sieť.

Z hľadiska polohy sa jedná o lokalitu s kompletnou infraštruktúrou, nachádzajúcu sa v okrajovej časti hlavného mesta Bratislava. V blízkosti areálu (cca.0,5 km) sa nachádza diaľnica D2.

Dohodnúť obhliadku si môžete na tel. č. 0911 599 700 alebo e-mail astalos@astonreal.sk

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Po kompletnej rekonštrukcii
Klimatizácia:
áno
Počet kúpeľní:
1

Na mape: ADMINISTRATÍVNA BUDOVA vhodná na podnikanie, 2.281 m2, PETRŽALKA

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.