PREDAJ KANCELÁRIE + SKLAD, NOVOSTAVBA

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:  
Kancelárske priestory

Úžitková plocha:  
348 m
2
Bratislava
Petržalka - Stred
pred 97 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 61 tyždňami
Aktualizované:  
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Lexxus a.s. ponúka exkluzívne na predaj nadštandardné administratívne priestory so vstupným priestorom (185,12 m2) priamo prepojené s vykurovaným skladom (163,05 m2) a tromi garážovými státiami v novostavbe polyfunkčného domu v Bratislave.

POPIS

Kvalitný štandard: hliníkové okná s vnútornými žalúziami, podlahy- dlažba, obklady – imitácia kamenného obkladu, podlahové kúrenie, dve klimatizačné jednotky, kamerový systém, alarm. Celková cena zahŕňa kvalitné zariadenie a vybavenie kancelárskych priestorov.

Celková výmera priestorov je 348,17 m2, z toho administratívna časť tvorí 155,60 m2 , vstupný priestor 29,52 m2 a sklad 163,05 m2.

POPIS:

hlavný vchod so vstupným priestorom s bránou na diaľkové ovládanie, ktorým vstupujete samostatne do administratívnej časti objektu a samostatne do skladu.

Sklad je vykurovaný radiátormi, svetlá výška 4,20 m2, liata podlaha, vnútorné regále.

Administratívna časť: priestranná recepcia s pracovnými stolmi a komunikačnou chodbou (50,95 m2), zasadacia miestnosť (12,83 m2), kancelária (12,83 m2), kancelária (21,66 m2), kancelária (18,43 m2),

archív (10,01 m2) .

Sociálne zázemie: kuchynský kút s rohovou linkou na mieru a vstavanými spotrebičmi Bosch a Siemens (5,51 m2) pánska a dámska kúpeľňa so sprchovým kútom a WC (3,15 m2+3,15 m2),

LOKALITA

Veľmi dobré dispozičné riešenie, kvalitné prevedenie, výborné dopravné napojenie na obchvat mesta ako aj do centra, vyhradené parkovanie + parkovisko pred objektom, pešia dostupnosť do nákupného centra Aupark.

Nehnuteľnosť je vhodná ako sídlo firmy pre náročného klienta s výnimočným priamym prepojením kancelárskych a skladových priestorov v novostavbe polyfunkčného domu s výbornou polohou a logistikou. Pešia dostupnosť: AUPARK, Sad Janka Kráľa, centrum mesta, priame dopravné napojenie na obchvat mesta.

TOPPONUKA

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Nový
Klimatizácia:
áno
Počet kúpeľní:
1
Internet:
áno
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.