Kontaktné údaje

agentúra alpia, s.r.o.

A. Kmeťa 24

03601 Martin

Meno:
Slávka Orechová
Telefón:
+421 915 825 202
E-mail:
ID ponuky:
30085

Prevádzky, Liptovská Sielnica

dohodou
Kategória:  
Prevádzky

Úžitková plocha:  
100 m
2
Vek stavby:  
< 20 rokov
okres Liptovský Mikuláš
Liptovská Sielnica
pred 17 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 23 dňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Reality Alpia Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na odpredaj lukratívnu ponuku, zabehnutý stánok rýchleho občerstvenia – Zátoka – Liptovská Sielnica, okres Liptovský Mikuláš.

Kúpou zabehnutej prevádzky získate jedinečnú investičnú príležitosť s návratnosťou investície do štyroch rokov.Prevádzka z dvoch unimo buniek umiestnených na betónových cestných paneloch sa nachádza na pozemku o výmere 100 m2 - uzavretá nájomná zmluva o nájme pozemku so slovenským vodohospodárskym podnikom po dobu 31.12.2026, nájomné vo výške 500,- €/rok. Pred uplynutím doby nájmu je možné túto zmluvu predlžiť o ďalších 5 rokov.

Stavba obsahuje:

- Predajný stánok – chodba, šatňa, WC, predajná plocha, sklad, pôjd,

- Sociálne zariadenia – 2x chodba, 2x WC,

- Sklad propán-bután nádrží,

- Žumpa z izolovanej oceľovej nádrže o objeme 3 m3 s uzamykateľným poklopom,

- Elektrocentrála + Solárne panely,

- Studňa.

Stánok pozostáva zo vstupu pre zásobovanie, prípravovne, miestnosti na uloženie upratovacích potrieb, zariadenie na osobnú hygienu pre zamestnancov a prednej časti stánku. Prípravovňa je vybavená kuchynskou linkou, 2 plynovými sporákmi, drezom na umývanie náradia a náčinia, drezom na manipuláciu so zeleninou, chladničkou kombinovanou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou, varnou kanvicou a samostatnou mrazničkou. Predná časť stánku je vybavená umývadlom s prívodom tečúcej teplej a studenej vody, výčapným zariadením, mraziacim zariadením, chladiacim zariadením kombinovaným s mraziacim zariadením. Zariadenie na osobnú hygienu pre zákazníkov (samostatný objekt) sú diferencované podľa pohlavia. Pozostávajú z predsiene s umývadlom s prívodom teplej aj studenej vody a WC kabíny.

Sortiment predaja:alkoholické, nealkoholické, teplé nápoje, čapované pivo a kofola, originálne balené cukrovinky a slané výrobky, tabakové výrobky, syrové korbáčiky, mrazené krémy priemyselne vyrábané v originálnom balení, nanuky, ohrievané a grilované mäsové výrobky, pekárenské výrobky, obložené bagety spotrebiteľsky balené, pokrmy z mrazených polotovarov.

Bližšie informácie, revízie ako aj projektovú dokumentáciu súvisiacu k prevádzkovaniu stánku Vám poskytneme na osobnom stretnutí.

Vek stavby:
< 20 rokov
Stav nehnuteľnosti:
Po čiastočnej rekonštrukcii
Typ prevádzky:
Iné

Na mape: Prevádzky, Liptovská Sielnica

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.