Skladovo - výrobný areál (0,6 ha) Moldava nad Bodvou

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:  
Skladové priestory

Úžitková plocha:  
3610 m
2
okres Košice - okolie
Moldava nad Bodvou
pred 13 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 6 dňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Číslo ponuky: 8050 - Ponúkame na predaj skladovo - výrobný areál s celkovou výmerou 0,6 ha nachádzajúci sa v Moldave nad Bodvou v blízkosti Košíc (30 min) a hraníc Slovensko - Maďarsko (20 min prechod Hosťovce-Hidvégardó). Moldava nad Bodvou sa nachádza na hlavnom cestnom dopravnom koridore v smere Košice - Rožňava v smere na západ. Výhodou je aj napojenie lokality na železničnú sieť, pričom práve prebieha elektrifikácia trate v úseku Moldava nad Bodvou - Haniska pri Košiciach (dokončenie 2023). Železničné napojenie Košíc ako významného dopravného uzla v smere ďalej na západ po južnej vetve je jedna z dopravných priorít pre rozvoj regiónu. Areál sa nachádza v tesnej blízkosti železnice, pričom je možné realizovať jeho priame napojenie.

Priemyselný areál má celkovú výmeru vyše 0,6 ha (6 557 m2). Areál pozostáva z 5 vzájomne prepojených skladových priestorov a prízemnej administratívnej budovy (zastavaná plocha je 3 610 m2. Súčasťou objektu je mostová váha z vážnicou a laboratóriom. Areál je v susedstve železničnej trate. Celý objekt je oplotený, napojený na inžinierske siete, voda, elektrina a plyn. V areáli sú spevnené plochy. Areál sa využíval ako čistiaca stanica osív poľnohospodárskych plodín (obilniny, strukoviny, olejniny a drobné semená). K dispozícii je aj kompletná technológia pre danú činnosť (linky na úpravu osív, moriace linky).

Areál má multifunkčné investičné využitie, možné je zachovať aj súčasný účel v oblasti poľnohospodárstva alebo riešiť úpravu na výrobný areál s výhodným dopravným napojením v oblasti (železnica), ktorá je prioritná z hľadiska regionálneho rozvoja.

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Po čiastočnej rekonštrukcii

Na mape: Skladovo - výrobný areál (0,6 ha) Moldava nad Bodvou

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.