Skladovo - výrobný areál (3,3 ha) Moldava nad Bodvou

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:  
Skladové priestory

Úžitková plocha:  
6581 m
2
okres Košice - okolie
Moldava nad Bodvou
pred 13 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 7 tyždňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Číslo ponuky: 8051 - Ponúkame na predaj skladovo - výrobný areál s celkovou výmerou 3,3 ha nachádzajúci sa v Moldave nad Bodvou v blízkosti Košíc (30 min) a hraníc Slovensko - Maďarsko (20 min prechod Hosťovce-Hidvégardó). Moldava nad Bodvou sa nachádza na hlavnom cestnom dopravnom koridore v smere Košice - Rožňava v smere na západ. Výhodou je aj napojenie lokality na železničnú sieť, pričom práve prebieha elektrifikácia trate v úseku Moldava nad Bodvou - Haniska pri Košiciach (dokončenie 2023). Železničné napojenie Košíc ako významného dopravného uzla v smere ďalej na západ po južnej vetve je jedna z dopravných priorít pre rozvoj regiónu. Areál sa nachádza v tesnej blízkosti železnice, pričom je možné realizovať jeho priame napojenie.

Priemyselný areál má celkovú výmeru vyše 3,3 ha (33 210 m2). Areál pozostáva z dvojposchodovej administratívnej budovy. Výrobné a skladovacie priestory: garáže a dielne, vyrovnávacie silá, výrobná hala, sklad dvojhala, sklad č. 9, sklad prázdnych obalov, elektrorozvodňa, umývacia rampa, sklad olejov a mostová váha s vážnicou. Celý areál je oplotený, napojený na inžinierske siete, voda, elektrina a plyn. V areáli sú spevnené plochy. Zastavaná plocha budov (hál) je celkom 6 581 m2. Areál sa využíva ako čistiaca stanica osív poľnohospodárskych plodín (obilniny, strukoviny, olejniny a drobné semená). K dispozícii je aj kompletná technológia pre danú činnosť (linky na úpravu osív, moriace linky).

Areál má multifunkčné investičné využitie, možné je zachovať aj súčasný účel v oblasti poľnohospodárstva - výkony, ktoré boli dosahované v predchádzajúcich sezónach predstavujú cca 3500 ton ozimín a 3500 ton osív jarín, pri priebežnom odbyte je možné kapacitu zdvojnásobiť. Respektíve je možné riešiť rekonštrukciu na výrobný areál s výhodným dopravným napojením v oblasti, ktorá je prioritná z hľadiska regionálneho rozvoja.

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Po čiastočnej rekonštrukcii

Na mape: Skladovo - výrobný areál (3,3 ha) Moldava nad Bodvou

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.