Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s. r. o.

Dlhá ulica 426/3

97101 Prievidza

Meno:
Gyula Illés
Telefón:
0949 230 987
E-mail:
ID ponuky:
1300041689

Na prenájom pekný obchodný priestor o rozlohe 250m2 v Rimavskej Sobote

1 749 €/mes.
Kategória:  
Obchodné priestory

Úžitková plocha:  
250 m
2
okres Rimavská Sobota
Rimavská Sobota
Družstevná
pred 33 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 20 dňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom veľký obchodný priestor o rozlohe 250 m2, ktorý sa nachádza na prvom poschodí plne obnovenej multifunkčnej budovy v centre veľkého sídliska v Rimavskej Sobote. Celý objekt v rokoch 2019-2020 prešiel komplexnou vnútornou aj vonkajšou rekonštrukciou a moderným zateplením. Vykurovanie je riešené tepelným čerpadlom. V miestnosti je zabezpečené vetranie a moderné, úsporné osvetlenie, je zavedená studená aj teplá voda, trojfázové elektrické vedenie a obnovená je podlaha, steny aj okná. Skladá sa z hlavnej miestnosti s rozlohou 190 m2 a zo štyroch menších miestností, ktoré sú využiteľné ako sklad a kancelária. K priestorom patria moderné samostatné dámske aj pánske toalety na spoločnej chodbe. Môžu byt využívané v prvom rade na obchodnú činnosť, prípadne na poskytovanie služieb po dohode s majiteľmi podľa povahy služby.

Cena nájmu je 1750 eur bez DPH, vrátane kúrenia, používania toaliet a upratovania spoločných priestorov. Spotreba vody a EE v komerčnom priestore je meraná a účtovaná samostatne. V prípade seriózneho záujmu dohoda na nájomnom možná.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Po kompletnej rekonštrukcii
Alarm:
áno
Počet WC:
2
Internet:
áno

Na mape: Na prenájom pekný obchodný priestor o rozlohe 250m2 v Rimavskej Sobote

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.