Sereď - komerčné priestory na predaj, Cukrovarská ul.

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:  
Obchodné priestory

Úžitková plocha:  
400 m
2
okres Galanta
Sereď
pred 11 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 10 dňami
Aktualizované:  
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj, alebo prenájom, komerčno- polyfunkčné priestory v Seredi na Cukrovarskej ulici. Komerčná-Polyfunkčná budova je dispozične stavaná tak , že je ju možno využiť na viacej spôsobov: napr. (sídlo malej firmy, obchodné obslužné účely, malé výrobné účely, distribučné účely, v horných poschodiach na 2 nadštandardné byty). Zastavaná plocha 200m2, podlahová plocha 400m2. Stavebný materiál použitý na stavbu pórobetónové kvádre, okná, dvere sú plastové, kúrenie je ústredné na zemný plyn, strecha sedlová Tondach, strešné okná Velux. Pivnica o rozmere 16m2 slúži ako kotolňa. Celá budova je zabezpečená proti krádeži, mrežami ale i zabezpečovacím zariadením na pulte centrálnej ochrany. Parkovanie je možné v dvoch prenosných garážach a možnosť parkovať i menších nákladných úžitkových vozidiel. Horné podlažia sú klimatizované a vhodné na vytvorenie bytových jednotiek.

Cena: 260 000 s DPH

Cena za prenájom 2100  € + DPH / mesačne + energie

Bližšie informácie Vám poskytneme na kontaktoch:

Jonáš Irsák

0950 333 424

irsak@wingsreality.eu

Zabezpečujeme právne poradenstvo, vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, autorizované zmluvy - a to všetko v jednej budove.

V cene našej služby je uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, vyhotovenie zmlúv právnikom.

Pomôžeme Vám s financovaním Vami vybratej nehnuteľnosti. Sprostredkujeme Vám najvýhodnejšiu hypotéku ktorú si môžete vybrať z niekoľkých ponúk zo všetkých bánk na Slovensku.

Realitná kancelária WINGSreality je členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný
Alarm:
áno
Klimatizácia:
áno
Internet:
áno
Telefónna linka:
áno
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.