Kontaktné údaje

M. I. Residence s. r. o.

Krivá 21/995

04001 Košice

Meno:
   
Telefón:
 
E-mail:

Malá Ida – Panský Les

neuvedené
Typ stavby:  
Bytový dom

Začiatok výstavby:  
neuvedené

Koniec výstavby:  
neuvedené

Počet etáp výstavby:  
neuvedené
okres Košice - okolie
Malá Ida
pred 778 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 716 tyždňami
Aktualizované:  

Popis nehnuteľnosti

Architektonické riešenie komplexu nízko podlažných bytových domov na prvý pohľad upúta zaujímavým modernistickým dizajnom s plochými strechami a rozsiahlymi terasami, s výraznou hmotovou kompozíciou, čím zástavba dosiahla dynamický ráz.

V rámci celého komplexu bude zrealizovaných 8 bytových domov, ktoré budú radené vedľa seba v radovej zástavbe v dvoch radoch v smere sever - juh a jeden samostatne stojaci bytový dom.

Komplex 8 identických bytových domov tvorí prechod medzi bývaním v rodinnom dome a klasicky ponímanom bytovom dome. V každom bytovom dome budú iba 3 byty. V rámci jedného podlažia bude 1 bytová jednotka, prístupná zo spoločného schodiska. Súkromie a pohodu zaručia rozsiahle terasy k bytom na 2. a 3. podlaží a vlastná záhradka s terasou pre byty na prízemí.

Popis lokality

Obec Malá Ida sa nachádza západne od Košíc, cca 10 km od kruhového objazdu na Moldavskej ceste a obchodného centra Optima, smerom na Rožňavu a len štyri kilometre od mestskej časti Košice - Šaca. Obec leží v severozápadnej časti Košickej kotliny na nive potoka Ida a prechádza z východu na západ.

Lokalita „Panský les“, do ktorej je komplex bytových domov osadený sa nachádza v severo-východnej časti obce Malá Ida. Svojou polohou v tichom prostredí je predurčená na pokojné bývanie, ktoré stále viac vyhľadávajú Košičania so záujmom o pokojný život vidieckeho charakteru, situované v blízkosti krajského mesta Košice a komplexnej vybavenosti.

Pre priaznivcov komfortného bývania a zdravého životného štýlu je určite neoceniteľným faktom, že v oblasti sa nenachádza žiaden priemyselný park. Zároveň je výhodou lokality výborná dopravná dostupnosť, krátka cesta do krajského mesta, za zábavou aj do prírody.

Okrem príjemného prostredia na bývanie nájdete v Malej Ide mnoho možností na relax a trávenie voľného času, napr. v tenisovej hale s celoročnou prevádzkou alebo na golfovom ihrisku, ktorého výstavba je súčasnej dobe v realizácii.

Web projektu:
Developer:
M. I. Residence s. r. o.
Web developera:
neuvedené
Financujúca banka:
VUB
Garáž / garážové státie:
áno
Hypotekárny úver:
áno

Byty

Cena s DPH od:
neuvedené
Počet bytov voľných / všetkých:
18 / 24
Plocha bytov od:
155 m2
Plocha bytov do:
225 m2

Na mape: Malá Ida – Panský Les

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.