Bytový dom Šašvárka

neuvedené
Typ stavby:  
Bytový dom

Začiatok výstavby:  
05/2006

Koniec výstavby:  
neuvedené

Počet etáp výstavby:  
neuvedené
okres Žilina
Žilina
Vlčince I
pred 778 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 666 tyždňami
Aktualizované:  

Popis nehnuteľnosti

Všetky byty oslovia najmä jednoduchými, logicky členenými dispozíciami, riešenými ako otvorený priestor. Majú oddelenú dennú a nočnú časť, tak ako si to vyžadujú požiadavky na moderné bývanie. Kuchynská časť je prirodzene spojená s jedálenskou a obývacou časťou.Každý byt má merače spotreby tepla, elektrickej energie, teplej a studenej vody umiestnené na schodišti, pred vstupnými dverami do bytu.

Bytový dom Šašvárka ponúka svojim budúcim majiteľom možnosť širokého výberu medzi dvojizbovými až štvorizbovými bytmi, bytmi rôznej orientácie na svetové strany a vnútornej dispozície. Trojizbové byty o výmere 102 m2 sú atraktívne svojou slnečnou južnou orientáciou. Ďalšie trojizbové a štvorizbové byty v kratšom ramene objektu o výmere od 89 m2 po 110 m2 zaujmú nielen svojim vnútrorným riešením, no aj príjemnou slnečnou orientáciou ich dennej časti na juh.

Popis lokality

Bytový dom Šašvárka svojou polohou osloví najmä tých, ktorí od bývania očakávajú blízkosť centra mesta no, zároveň tichú, kľudnú zónu plnú zelene. Výnimočnosť polohy bytového domu Šašvárka znásobuje aj dobré dopravné napojenie na hlavný ťah Žilina - Bratislava.

Vnútroblokové architektonické riešenie bytového domu v tvare L ponúka bezpečný uzatvorený priestor plný stromov a kvitnúcej zelene s detskými preliezkami a lavičkami, vhodný najmä pre mladé rodiny s deťmi. Pravidelná údržba zelene, trávnikov a preliezok bude jednou z povinností správcu bytového domu.

Web projektu:
Developer:
LICITOR development, s. r. o.
Web developera:
Financujúca banka:
VUB
Garáž / garážové státie:
áno
Hypotekárny úver:
áno

Byty

Cena s DPH od:
neuvedené
Počet bytov voľných / všetkých:
6 / 63
Plocha bytov od:
88 m2
Plocha bytov do:
110 m2
Typy bytov:
2-izbový byt, 3-izbový byt, 4-izbový byt, 5 a viac-izbový byt
2-izbový byt:
voľných: - / všetkých: 23
3-izbový byt:
voľných: 5 / všetkých: 34
4-izbový byt:
voľných: - / všetkých: 5
5 a viac-izbový byt:
voľných: 1 / všetkých: 1
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.