Pozemky na bytovú výstavbu alebo občiansku vybavenosť - v Bratislave-Karlova Ves

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:  
Stavebný na bytový dom

Celková plocha:  
4706 m2

Bratislava
Karlova Ves
Karloveská
pred 77 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 24 tyždňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

ID: F006-14-JAKO

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre bytovú výstavbu alebo občiansku vybavenosť v Bratislave-Karlova Ves pri Karloveskej ulici.

Celková plocha pozemkov je 4706 m2. Jedná sa o mierne svahovitý pozemok. Jedná sa o zmiešané územie vyňaté z poľnohospodárskej pôdy – na LV zapísané ako ostatné plochy.

Podľa schváleného architektonicko-urbanistického a zonálneho riešenia je pozemok vedený, ako ostatná plocha:4706 m2 v sekcii IV. určený na výstavbu NOVÉHO NÁMESTIA s DOMINATNÝM objektom výškovej budovy, kde podlažnosť bude schválená podľa toho, ako výškovú budovu a jej obsah navrhne investor.

K pozemkom je už vybudovaná betónová prístupová cesta (v dolnej časti pozemkov) a zároveň (z bočnej a hornej strany pozemkov) je aj asfaltová cesta (súčasť sídliskovej bytovej zástavby). Z bočnej strany pozemkov je asfaltová cesta ukončená aj vyústením cesty do ponúkaných pozemkov (cesta je pripravená na predlženie cesty v prípade ďalšej výstavby. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. K dispozícií je aj geodetom zameraný výškopis a urbanistická štúdia . Mierny svah umožňuje priame vjazdy do podzemných garáži v troch poschodiach.

Pozemky sa nachádzajú v zastavanom území. V blízkosti je autobusová a električková zastávka MHD, kompletná občianska vybavenosť a v blízkosti sú aj možnosti rekreačného vyžitia. ÚPI v RK.

Cena pozemkov je 850 Euro/m2.

Cena je konečná aj s províziou realitnej kancelárie

Forma vlastníctva:
Osobné
Terén:
neuvedené
Vodovodná prípojka:
nie
Elektrická prípojka:
nie
Kanalizačná prípojka:
nie
Plynová prípojka:
nie
Telefónna prípojka:
neuvedené
Pripravenosť k výstavbe:
neuvedené

Na mape: Pozemky na bytovú výstavbu alebo občiansku vybavenosť - v Bratislave-Karlova Ves

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.