Dvojpodlažná chata 50m² s pozemkom 364m² za cenu garsónky

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:  
Chata

Obytná plocha:  
1 m
2
okres Senec
Bernolákovo
pred 12 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 8 tyždňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť Prophet Real Vám ponúka na predaj murovanú dvojpodlažnú chatu 50m² s pozemkom 364m² za cenu garsónky v rekreačno-záhradkárskej lokalite Bernolákovo -Sacky, známou povolením celoročného bývania.

Pozemok má výmeru 364 m², je svahovitý, susedí s neďalekým potokom Čierna Voda. Zastavaná plocha chaty je 28 m², je postavená z tehál a strecha je pokrytá plechom.

Na prízemí chaty sa nachádza vstupná chodba, miestnosť, odkiaľ sa vchádza do tehlovej klenbovej pivnice. Na prízemí sa ďalej nachádza toaleta, špajza s umývarkou, kuchyňa s kuchynskou linkou a pieckou na vykurovanie. Z kuchyne po drevených schodoch sa vchádza na poschodie, kde sa nachádza spálňa s východom na balkón.

V chate je prípojka elektrickej energie 230V/400V, rozvod obecnej vody. K dispozícii popri obecnej vode je aj voda zo studne. Na prístupovej ceste je spoluvlastnícky podiel.

Lokalita Sacky je veľmi príjemné prostredie, iba pár km od Bratislavy. Viaceré chaty/domy v tejto lokalite sú využívané na celoročné bývanie. Bonusom je určite MHD zastávka na začiatku záhradkárskej oblasti.

Neváhajte a využite jedinečnú možnosť kúpy tejto chaty s vynikajúcim potenciálom, ktorú si môžete prerobiť podľa vlastných predstáv a tráviť svoj voľný čas relaxom v príjemnom prostredí na skok od Bratislavy.

Pre obhliadky a viac informácii volajte,

Rastislav Jajcay

PROPHET REAL

Plocha pozemku:
364 m2
Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný
Vyhotovenie domu:
neuvedené
Počet nadzemných podlaží:
neuvedené
Podpivničený:
áno
Príprava teplej vody:
neuvedené
Pitná voda:
neuvedené
Odpad:
Kanalizácia
Plyn:
nie
Elektrický prúd:
nie
Počet kúpeľní:
1

Na mape: Dvojpodlažná chata 50m² s pozemkom 364m² za cenu garsónky

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.