Moderná záhradná chata, 109 m2, Závodná ul., Bratislava II.

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:  
Chata

Obytná plocha:  
109 m
2
Bratislava
Podunajské Biskupice
Závodná
pred 71 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 54 tyždňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj novostavbu – modernú záhradnú chatu na Závodnej ul. v časti Bratislava-Podunajské Biskupice. Chata je vhodná na celoročné bývanie s možnosťou nahlásenia trvalého pobytu. Zastavaná plocha chaty je 49 m2. Podlahová výmera chaty vrátane pivnice je 109,13 m2. Prízemie je vo výmere 46,66 m2 , poschodie je vo výmere 43,17 m2, a pivnica pod domom vo výmere 19,3 m2, zastavaná plocha 49 m.

Dispozícia : na prízemí sa nachádza priestranná obývačka s kuchyňou, veľká kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC a predsiene. Z prízemia je vstup do pivnice, ktorá sa nachádza pod domom. Na poschodí sa nachádzajú 2 samostatné izby z toho jedna so šatníkom, kúpeľňa s vaňou a WC a chodba.

Záhradná chata bola skolaudovaná v r. 2016 a je postavená z kvalitných materiálov - obvodové steny z porfixu – 30 cm + zateplenie, strecha - krytina zinkovaný plech + izolácia, vykurovanie - elektrický kotol, na prízemí podlahové kúrenie, na poschodí je kúrenie zabezpečené radiátormi, ktoré je možné kombinovať aj vykurovaním tuhým palivom - liatinovou pieckou, ktorá vykúri celý priestor a je možné ju využiť aj na pečenie. Na streche sú solárne kolektory na ohrev teplej vody. Na pozemku sa nachádza septik a studňa. Voda je v chate zabezpečená mestskou vodou. Chata je presvetlená a disponuje veľkými modernými plastovými oknami.

Na pozemku sa nachádza aj altánok vo výmer 9 m2 a bazén.

Lokalita: Veľmi tiché a príjemné prostredie s celoročným využitím. V okolí je dobrá občianska vybavenosť a rýchla dostupnosť do centra.

Chata je bez tiarch, kúpou voľná ihneď, len hotovostní klienti . Bližšie informácie a obhliadky na t.č. 0949 020 701

Plocha pozemku:
335 m2
Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Nový
Vyhotovenie domu:
neuvedené
Počet nadzemných podlaží:
neuvedené
Podpivničený:
neuvedené
Príprava teplej vody:
neuvedené
Pitná voda:
neuvedené
Odpad:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Elektrický prúd:
neuvedené
Počet kúpeľní:
1

Na mape: Moderná záhradná chata, 109 m2, Závodná ul., Bratislava II.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.