Raj pre Rybárov a Oddych na Vode na Považí

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:  
Iné

Obytná plocha:  
1 m
2
okres Považská Bystrica
Horná Mariková
pred 12 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 8 tyždňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

V srdci malebnej Hornej Marikovej sa nachádza jedinečný areál, ktorý ponúka neopakovateľné príležitosti pre vášnivých rybárov a milovníkov prírody. Tento kúsok raja je teraz k dispozícii pre tých, ktorí túžia po spojení s prírodou.

Vlastnosti areálu:

Rybársky Raj: Srdcom areálu je malebný rybník o rozlohe 16,740 m², ktorý nie je len miestom pokojného rybolovu, ale aj zdrojom, na ktorý je možné čerpať fondy pre vodné hospodárstvo. Ideálny pre nadšených rybárov, ktorí túžia po vlastnej oáze pokoja.

Výmera okolitých pozemkov: K tomu všetkému patrí aj viac ako 2 hektáre okolitých pozemkov, ktoré rozširujú možnosti vytvorenia nových projektov, či už vo forme nových chat alebo chaletov, čím sa otvárajú dvere pre kreatívne využitie tohto nádherného kúsku prírody.

Zastavaná Plocha: Celková zastavaná plocha tohto raja na zemi činí 580 m², ponúkajúc vám dostatok priestoru na vytvorenie pohodlných a štýlových ubytovacích jednotiek alebo ďalších zariadení pre oddych.

Chaty pre oddych: V okolí rybníka sa nachádzajú útulné chaty v pôvodnom stave, ktoré ponúkajú ideálne miesto na oddych a únik z ruchu každodenného života. Tieto chaty môžu byť ďalej prenajímané, čo poskytuje príležitosť na získanie pravidelného príjmu.

Projektové možnosti: Areál ponúka možnosť rozšírenia a vytvorenia projektu chaletov. Môžete si predstaviť nové chalety ako súčasť rozsiahleho projektu, ktorý prinesie nový rozmer tejto idylickej oblasti.

Výhody Lokality:

Prírodný pokoj: Horná Marikova je známa svojou prírodnou krásou a pokojným prostredím. Tento areál je zárukou kvalitného života pre všetkých jeho obyvateľov.

Blízkosť mesta: Súčasná poloha ponúka ideálnu kombináciu pokojného života na vidieku a prístupu k výhodám mesta. Mesto je len krátkou jazdou autom, takže sa môžete ľahko pohybovať medzi mestským a vidieckym životom.

Pre viac informácií a prehliadku nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na vašu návštevu :)

Plocha pozemku:
22000 m2
Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný
Vyhotovenie domu:
neuvedené
Počet nadzemných podlaží:
neuvedené
Podpivničený:
neuvedené
Príprava teplej vody:
neuvedené
Pitná voda:
neuvedené
Odpad:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Elektrický prúd:
neuvedené
Počet kúpeľní:
1

Na mape: Raj pre Rybárov a Oddych na Vode na Považí

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.