Kontaktné údaje

agentúra alpia, s.r.o.

A. Kmeťa 24

03601 Martin

Meno:
Anna Ing. Ogoreková
Telefón:
+421 918 393 399
E-mail:
ID ponuky:
33086

Iné, Osádka

244 000
Kategória:  
Iné

Obytná plocha:  
933 m
2
Vek stavby:  
> 50 rokov
okres Dolný Kubín
Osádka
pred 5 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 15 dňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte súkromné bývanie v tichej lokalite s potenciálom na trvalé bývanie aj podnikanie? Potom ste na správnom mieste!

Reality Alpia Vám ponúka na predaj tri tradičné chalupy v tichej lokalite obce Osádka. Scelením všetkých parciel získate pozemok s výmerou 933 m2, na ktorom sa nachádzajú tri nehnuteľnosti zapísané na liste vlastníctva ako rodinné domy, s pridelenými súpisnými číslami. Nehnuteľnosti sú vhodné na trvalé bývanie, rekreáciu, ako aj na podnikanie v oblasti turizmu.

Stavba č.1 - 100r drevenica, ktorá v priebehu rokov prešla starostlivou rekonštrukciou s cieľom zachovať jej jedinečný charakter a rustikálnu krásu. Zastavaná plocha približne 60 m2. Podlahy betónový poter, na ktorom sú drevené dosky, PVC alebo keramická dlažba, okná pôvodné drevené dvojité, interiérové dvere pôvodné drevené. Strecha je pokrytá plechovou krytinou a krov bol kompletne vymenený v roku 1995. K domu bola taktiež pristavená útulná veranda. Omietky, rozvody vody, elektriny a odpadu realizované v roku 1985. Stavba je čiastočne podpivničená. Na 1 NP sa nachádza veranda so vstupom na terasku, vstupná chodba, priestranná izba, malá kuchynka, kúpeľňa s toaletou a menšia miestnosť. V podkroví sú dve obytné miestnosti. Kúrenie lokálne palivové, ohrev TÚV elektrickým bojlerom.

Stavba č.2 - samostatne stojaci rodinný dom so zastavanou plochou 96 m2 s predsunutou garážou. Strecha sedlová, krytina pozinkovaný plech. Jedná sa o imitáciu zrubovej konštrukcie s drevným obkladom v kombinácií s hladkou váponnocementovou omietkou. Kompletná rekonštrukcia stavby bola ukončená v roku 2020. Pozostáva z dvoch nadzemných podlaží, podkrovia, bez podpivničenia. Stavba má dva zdroje tepla, ústredné elektrické kúrenie, ktoré je možné ovládať cez mobilnú aplikáciu a druhým zdrojom tepla je krb, ktorý je dopojený na ÚK a automaticky vie prepínať vetvy medzi elektr. kotlom. Stavba je napojená na elektrinu, obecný vodovod, žumpa s objemom 10m3. Eurookná dvojsklo, kryté okenicami. Dispozične pozostáva z:1 NP: vstupná hala, kuchyňa, jedáleň spojená s obývacou miestnosťou, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, garáž,2 NP: tri spálne s kapacitou 8 (10) osôb,Podkrovie: dve nezariadené miestnosti.Nehnuteľnosť je zabezpečená alarmom a požiarnym snímačom, taktiež s ovládaním cez mobilnú aplikáciu.

Stavba č.3 - je pôvodná drevenica so zastavanou plochou približne 50 m2. Strešná krytina asfaltový šindeľ. Pozostáva z jedného nadzemného podlažia a podkrovnej časti. Vstup cez presklený gánok, chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, jedna obytná miestnosť vybavená funkčnou pecou slúžiaca ako kuchyňa a podkrovie pripravené na druhú obytnú miestnosť - spáleň. IS: elektrina, žumpa. Stavba má existujúce nové rozvody vody, potrebné už len dopojiť na vodovod. Ohrev TÚV elektrickým bojlerom.

Obec Osádka sa nachádza na rozhraní Oravskej vrchoviny a Chočských vrchov, približne 9 km východne od Dolného Kubína. V okolí sa nachádzajú vhodné podmienky na letnú a zimnú turistiku, cykloturistiku, hubárčenie a iné voľnočasové aktivity. Vzdialenosť od Kúpele Lúčky 7,8 km, krytá plaváreň Dolný Kubín 10km, Aquapark Gino Paradise Bešeňová 15 km, Sky park Kubínska hoľa 17 km, Aquapark Tatralandia 31 km.

Táto ponuka je vhodná pre tých, ktorí chcú spojiť bývanie s podnikaním v jednom uzavretom komplexe. Viac informáciíí na tef. čísle : 0918 39 33 99.

Plocha pozemku:
933 m2
Vek stavby:
> 50 rokov
Stav nehnuteľnosti:
Po kompletnej rekonštrukcii
Vyhotovenie domu:
neuvedené
Počet nadzemných podlaží:
2
Podpivničený:
áno
Príprava teplej vody:
Súbežne s UK
Pitná voda:
neuvedené
Odpad:
Septik / žumpa
Plyn:
nie
Elektrický prúd:
áno
Počet kúpeľní:
1
Počet WC:
1
Spôsob kúrenia:
Ústredné palivové
Terén:
Rovina až mierny svah
Prístupová cesta:
Asfaltová
Záhrada:
áno
Garáž:
áno
Oplotenie pozemku:
áno

Na mape: Iné, Osádka

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.