Štýlová chata pri jazere vhodná aj na celoročné bývanie 60 km od Bratislavy

Inzerát už nie je aktuálny
Kategória:  
Chata

Obytná plocha:  
80 m
2
okres Senica
Sekule
pred 10 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 5 tyždňami
Aktualizované:  
  • Zobraziť na mape
  • Pridať k zaujímavým
  • Vytlačiť

Popis nehnuteľnosti

Dvojpodlažná chata s vlastným pozemkom, nachádzajúca sa v obci Sekule, len pár metrov od jazera na predaj, exkluzívne, len u nás. Táto chata je vhodná aj na celoročné využitie Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, priestorovo veľkorysá obývačka s krbom, kuchyňa a výstup na priestrannú zastrešenú terasu. Na poschodí sú dve obytné izby, v súčasnosti využívané ako spálne. Celá chata je podpivničená, so vstupom z interiéru a aj exteriéru. V pivnici sa nachádza kotolňa a ďalšie miestnosti, vhodné ako úložné, prípadne aj obytné. Na peknom veľkom pozemku, pravidelného obdĺžnikového tvaru je zastrešená terasa a plechová šopa, ktorá poskytuje viac možností na jej využitie. Parkovacie miesto je na vlastnom pozemku.

Chata sa nachádza v peknej turistickej oblasti s jazerom, vhodnej na rybolov, turistiku a cykloturistiku. V blízkosti sa nachádzajú obchody a reštaurácie, zdravotné stredisko, lekáreň, ZŠ, MŠ, športový areál aj s tenisovými kurtmi, železničná stanica atď. Pôsobia tu rôzne kultúrne a športové spolky a organizácie, ktoré v priebehu roka organizujú zaujímavé podujatia.

Obec Sekule je vzdialená 1O km od diaľničného privádzača Kúty 10 km, okresné mesto Senica sa nachádza 30 km, Malacky 20 km, Bratislava 60 km, rieka Morava a zároveň aj hraničný prechod do Rakúska Moravský Sv. Ján - Hohenau len 6 km.

Plocha pozemku:
475 m2
Vek stavby:
neuvedené
Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný
Vyhotovenie domu:
Iný
Počet nadzemných podlaží:
neuvedené
Podpivničený:
nie
Príprava teplej vody:
neuvedené
Pitná voda:
neuvedené
Odpad:
Kanalizácia
Plyn:
nie
Elektrický prúd:
áno
Úžitková plocha:
80 m2

Na mape: Štýlová chata pri jazere vhodná aj na celoročné bývanie 60 km od Bratislavy

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.