Arboreum Vlčince Blok D

dohodou
Typ stavby:  
Bytový dom

Začiatok výstavby:  
08/2007

Koniec výstavby:  
05/2009

Počet etáp výstavby:  
2
okres Žilina
Žilina
Vlčince II
pred 780 tyždňami
Vložené na TRH.sk:  

pred 667 tyždňami
Aktualizované:  

Popis nehnuteľnosti

Bytový komplex ARBOREUM Vlčince vyrastie v Žiline, v mestskej časti Vlčince II, na uliciach Obežná a Bulharská. Bude pozostávať zo štyroch samostatných bytových domov. Dva šesťpodlažné a dva osempodlažné objekty ponúknu na výber spolu 203 bytov rôznych kategórií a veľkostí. V dvoch podzemných garážach bude umiestnených 171 garážových státí a na úrovni prvého nadzemného podlažia 45 vonkajších parkovacích miest. Všetky byty majú vlastný balkón a pivnicu.

Výstavba bude prebiehať v 2 fázach. V prvej fáze sa postavia dva rovnaké šesťpodlažné bytové domy s 92 bytmi. Pod budovami sa budú nachádzať jednopodlažné podzemné garáže, s vjazdom medzi budovami prístupným z Bulharskej ulice.

V druhej fáze sa postavia dve osempodlažné budovy so 111 bytmi, obe v tvare písmena L. Na ich prízemí vzniknú priestory občianskej vybavenosti. Obidva objekty budú pod zemou prepojené spoločnou podzemnou garážou.

Popis štandardného vybavenia

V základnej cene bytu sú zahrnuté kompletné dokončovacie práce okrem kuchynskej linky: rozvody elektriny, vody a kanalizácie, telefónne prípojky, televízne prípojky a iné dátové rozvody, kúrenie. Základná cena bytu ďalej zahŕňa plastové okná, vstupné zabezpečovacie dvere, interiérové dvere, laminátové podlahy, keramické dlažby a obklady, potery a omietky, WC, vane a umývadlá. Ďalšie zvýhodnenie pre klientov je príprava na TRIPLE PLAY systém. Od roku 2009 ponúkame pre nových klientov v cene bytu služby bytového designera

Popis lokality

Bytový súbor Arboreum vyrastie v mestskej časti Žilina - Vlčince, v severozápadnej časti sídliska Vlčince II., na uliciach Obežná a Bulharská.

Lokalita má dobré dopravné napojenie na sieť mestskej hromadnej dopravy a na hlavnú komunikáciu E50 Žilina - Martin. V blízkosti sa nachádza nákupné centrum, gymnázium, grécko-katolícky kostol, či poliklinika.

Vďaka svojej polohe je bytový súbor výborne dostupný z neďalekého centra mesta, a pritom ponúka všetky výhody tichej a pokojnej štvrte s nádherným výhľadom na Malú Fatru a s možnosťou oddychu na neďalekej priehrade či rybníku

Web projektu:
Developer:
LICITOR development, s. r. o.
Web developera:
Financujúca banka:
VUB
Garáž / garážové státie:
áno
Hypotekárny úver:
áno

Byty

Cena s DPH od:
dohodou
Počet bytov voľných / všetkých:
6 / 39
Plocha bytov od:
37 m2
Plocha bytov do:
130 m2
Typy bytov:
garsónka, 2-izbový byt, 3-izbový byt
garsónka:
voľných: - / všetkých: 6
2-izbový byt:
voľných: 2 / všetkých: 21
3-izbový byt:
voľných: 4 / všetkých: 12
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.