Skladový systém bez náročnej montáže s použitím kovových regálov do garáže

Možno ste o nich doteraz len počúvali, no nikdy ich v praxi nepoužili, čo je veľká chyba. Kovové regály sú v súčasnej dobe jedným z najpopulárnejších typov úložného riešenia pre vaše skladovacie priestory. Rozmanitosť veľkostí a štýlov oceľových regálov umožňuje množstvo použití v akomkoľvek priestore v domácnosti alebo sklade obchodu, pretože s kovovými regálmi môžete skladovať širšiu škálu položiek bez obmedzenia priestoru potrebného na pohyb.

Ak teda máte doma málo miesta a uvažujete o tom, že by ste si do svojej garáže takéto riešenie zaobstarali, alebo ak ste zvedaví, čo vám môže tento univerzálny skladovací systém priniesť, tu je päť najväčších výhod kovových regálov, o ktorých sa potom môžete presvedčiť priamo v praxi.

garáže

Zvyšuje viditeľnosť produktu

Máte na uloženie množstva potrebných vecí v garáži málo miesta a nikdy nič v prípade potreby nemôžete vo vzniknutom chaose nájsť? Otvorené police kovových regálov do garáže to môžu zmeniť k lepšiemu!

V porovnaní s inými skladovacími riešeniami, ktoré môžu byť vyššie alebo preplnené, vám otvorené kovové regály umožňujú skladovať tovar tak, aby ste ho rýchlo našli a vyhli sa nesprávnemu výberu.

S kovovými regálmi tak v priestore budete mať o všetkom prehľad a zároveň vás nebude znepokojovať veľký neporiadok, pretože všetko si nájde svoje miesto v regáloch s nosnosťou od až do 1000 kg na policu (v závislosti od typu regálu).

Zaisťuje bezpečnejšie skladovanie citlivých predmetov

Kovové regály patria medzi najodolnejšie dostupné typy skladových regálov, ktoré poskytujú odolnosť voči korózii a poškodeniu ako pre samotné police, tak pre akýkoľvek tovar, ktorý je na nich potrebné skladovať.

Ak teda nemôžete skladovať citlivejší tovar, ako je napríklad elektronika, drobné súčiastky, múka  alebo drahý spotrebný tovar na vlhkej podlahe garáže, kovové regály a ich pevné police sú na efektívne skladovanie týchto vecí pripravené!

Veľa vydrží

Odolnosť a trvanlivosť regálov by mala byť zaistená v celom úložnom systéme, pretože sklady sú dosť aktívne oblasti a väčšina skladových regálov bude vystavená veľkému opotrebovaniu vrátane kolízií, poškodenia alebo vecí, ktoré do nich vkladáme.

Kovové regály od Majster Regál sú navrhnuté tak, aby vydržali akýkoľvek druh opotrebovania a poškodenia bez neustálej potreby opravy alebo výmeny!

garáže

Znesie výkyvy teplôt

Nielen mechanické poškodenie môže vaše úložné systémy predčasne znehodnotiť a vyradiť ich z prevádzky. Veľkým problémom býva aj teplota vzduchu v priestore. Vplyvom nižšej teploty a často vyššej vlhkosti potom nielen skladované predmety a tovar, ale aj jednotlivé použité skladovacie systémy podliehajú rýchlejšiemu znehodnoteniu.

Kovové regály majú v tomto smere obrovskú výhodu, pretože dokážu odolať väčším zmenám teploty, čo z nich robí hlavného kandidáta na skladovacie podmienky, ktoré nie sú ideálne. Kovové  regály sú vo všeobecnosti schopné odolať vyšším alebo nižším teplotám ako iné typy regálov.

Dokonca dokážu tieto úložné systémy veľmi dobre fungovať aj v oblastiach, ktoré môžu byť častejšie vystavené poveternostným vplyvom. Ak teda nie je vaša garáž vykurovaná, máte v záhradnom domčeku či pivnici zimu a vlhko, neváhajte si poistiť bezpečné skladovanie dôležitých predmetov týmto univerzálnym riešením.

Dokáže sa prispôsobiť

Na záver to najlepšie. Jednou z najväčších výhod používania kovových regálov od Majster Regál je jednoduchosť prispôsobenia, ktorú ponúkajú. Kovové regály sa zvyčajne dajú rozšíriť o ďalšie police a ďalšie jednotky, čím môžete jednoducho a bez zbytočného náradia zvýšiť ich úložnú kapacitu alebo poskytnúť ďalší priestor na prácu, vďaka čomu sa vaše police stanú ešte všestrannejšími a užitočnejšími, než boli.

Regály sú certifikované a poskytuje sa na ne niekoľkoročná záruka, čo pri použití v náročných podmienkach určite oceníte. 

Späť

Prístupová cesta k nehnutelnosti - predchádzanie problémom ohľadom nehnuteľnosti

Kúpa pozemku je úkon, ktorý si vyžaduje pozornosť a obozretnosť oboch zainteresovaných strán; je pomerne ľahké dopustiť sa chýb, ktoré sa spätne nedajú napraviť a ak prehliadneme isté skutočnosti, je možné nielen to, že vzniknú okolnosti, ktoré výrazne znížia cenu predmetného pozemku, ale i to, že vznikne patová situácia, výsledkom ktorej bude jeho nevyužiteľnosť, ktorá vyústi do následnej nepredajnosti. Bratislava ale aj iné mestá sú toho príkladom. Opäť teda platí, že je nutné zodpovedne preveriť nielen každý detail kúpnopredajnej zmluvy,..

Keď sneh nie je len radosť ale aj starosť

Čistenie chodníkov v slovenských mestáchSankcie za nedodržiavanie povinnostíÚrazy na zľadovatených chodníkochPrvé snehové vločky prinášajú so sebou nielen radosť z nastávajúcej zimy, ale mnoho krát aj starosti s odstraňovaním veľkého množstva snehovej prikrývky. Tá vie najmä na cestách a chodníkoch pre chodcov narobiť najväčšiu šarapatu. Svedčia o tom aj zvýšené výjazdy záchranárov k starším ľuďom a väčšie množstvo fraktúr v chirurgických ambulanciách počas zimných mesiacov. Predchádzať sa dá tomu dôslednou zimnou údržbou nielen miestnych..

Krby a kozuby. Spríjemnime si zimu i leto. Krby a kozuby. Spríjemnime si zimu i leto.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že otázka krbov a kozubov nie je v súčasnom ročnom období aktuálna; pravdou však je, že na tieto veci je lepšie myslieť ešte v čase, keď nás treskúca zima nenúti k zbytočne rýchlym a prvoplánovým riešeniam. Ďalším faktom je, že mnohí z nás sú po zime „poučení“, ako sa pripraviť na tú ďalšiu. Poďme sa teda pozrieť na možnosti, ktoré v tejto oblasti máme, a zároveň sa môžeme pristaviť aj pri otázke ohňa v záhrade, ktorý môžeme využiť oveľa skôr. Kozub je nielen skvelým zdrojom tepla, ale i mimoriadne..

Ďalšia činnosť spoločenstva, jeho orgány a zánik

FINANČNÉ HOSPODÁRENIE SPOLOČENSTVAUZATVÁRANIE ZMLÚV A OBMEDZENIE PODNIKANIAORGÁNY SPOLOČENSTVAZRUŠENIE A ZÁNIK SPOLOČENSTVA V minulom čísle sme sa pozastavili pri spoločenstve vlastníkov bytov, ktoré je jedným z dvoch druhov spravovania bytových domov. Nakoľko činnosť spoločenstva je dosť obsiahla, v dnešnom článku budeme pokračovať v bližšej špecifikácii činností, ktoré prislúchajú spoločenstvu ako právnickej osobe. FINANČNÉ HOSPODÁRENIE SPOLOČENSTVASpoločenstvo je oprávnené samozrejme vykonávať tie činnosti, ktoré sú vymedzené v zákone č...

Neplatnosť závetu a účastníci konania o dedičstve

Takmer jeden rok som býval so svojou manželkou a dieťaťom v dome u môjho kamaráta, ktorý bol vlastníkom domu z ½. Kamarát, inak rozvedený a aspoň pokiaľ viem i bezdetný, pred dvoma mesiacmi žiaľ zomrel. Po jeho smrti som sa dozvedel, že po sebe zanechal závet, podľa ktorého mi odkázal svoj podiel na dome. Kontaktoval som jeho vzdialenú rodinu, ktorá však odmietla prispieť na pohreb, ten som teda uhradil ja. Pohreb platiť nie, ale zato sa ozvala nejaká kamarátová teta z Nemecka, že vraj ona je jeho príbuzná a teda by vraj mala dediť. Kto je účastníkom dedičského..

Návrh na vklad do katastra nehnuteľností Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

Bývame v bloku, ktorý predstavuje vyše 200 bytov. Čiastočné odkúpenie bytov prebehlo už pred viac ako 6-timi rokmi avšak odpredaj pozemku na ktorom blok leží začal až teraz. Spoločnosť, ktorá organizuje prevod pozemkov od každého bytu okrem sumy za časť pozemku naviac vyžaduje platbu za zápis do registra - niektoré sú už odkúpené, avšak niektoré nie. Len pre odkúpený byt spoločnosť žiada ešte úhradu za náklady vybavovania prevodu. Máme pocit, že spoločnosť sa na náš úkor obohacuje v snahe dosiahnuť svoj zisk. Aké sú náležitosti návrhu na vklad do..

Nehnutelnosti ...

Aké sú ceny nehnutelnosti - realitná bublina 2018?

Ako zistiť, či sú nehnuteľnosti nadhodnotené a či kúpou nehnuteľnosti neriskujeme?   Veľmi dobrým zdrojom informácií o tom, či ceny nehnuteľností sú príliš vysoké alebo či sa už nachádzame v oblasti realitnej bubliny a cena za nehnuteľnosť nepredstavuje reálnu hodnotu, ktorú poskytne obytný priestor jej vlastníkovi prostredníctvom možnosti bývania na veľa rokov je kompozitný index, ktorý počíta Národná banka Slovenska.  Ako uvádzajú analytici ÚMS (NBS) ceny nehnuteľností sa v roku 2018 nachádzajú v pásme VZOSTUPU, ďaleko od pásma BUBLINY...

Poistenie nehnuteľnosti – nie luxus, ale nevyhnutnosť

Domov je pre každého človeka miestom, ktoré preň predstavuje nielen súkromie a pohodlie, ale najmä bezpečie. To je dôvod, prečo si doň inštalujeme napríklad alarmy - snažíme sa ho urobiť čo najbezpečnejším miestom pre seba a svoju rodinu. Zároveň však tak, ako všetky tieto náležitosti chránia nás, tiež chceme, aby bol nejakým spôsobom chránený aj náš domov; akiste zaváži aj fakt, že sme do jeho budovania vložili nemalú námahu, čas aj finančné prostriedky. Aby teda nehrozila situácia, ktorá by nás o náš domov nejakým spôsobom pripravila bez možnosti..


Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.