Skladový systém bez náročnej montáže s použitím kovových regálov do garáže

Možno ste o nich doteraz len počúvali, no nikdy ich v praxi nepoužili, čo je veľká chyba. Kovové regály sú v súčasnej dobe jedným z najpopulárnejších typov úložného riešenia pre vaše skladovacie priestory. Rozmanitosť veľkostí a štýlov oceľových regálov umožňuje množstvo použití v akomkoľvek priestore v domácnosti alebo sklade obchodu, pretože s kovovými regálmi môžete skladovať širšiu škálu položiek bez obmedzenia priestoru potrebného na pohyb.

Ak teda máte doma málo miesta a uvažujete o tom, že by ste si do svojej garáže takéto riešenie zaobstarali, alebo ak ste zvedaví, čo vám môže tento univerzálny skladovací systém priniesť, tu je päť najväčších výhod kovových regálov, o ktorých sa potom môžete presvedčiť priamo v praxi.

garáže

Zvyšuje viditeľnosť produktu

Máte na uloženie množstva potrebných vecí v garáži málo miesta a nikdy nič v prípade potreby nemôžete vo vzniknutom chaose nájsť? Otvorené police kovových regálov do garáže to môžu zmeniť k lepšiemu!

V porovnaní s inými skladovacími riešeniami, ktoré môžu byť vyššie alebo preplnené, vám otvorené kovové regály umožňujú skladovať tovar tak, aby ste ho rýchlo našli a vyhli sa nesprávnemu výberu.

S kovovými regálmi tak v priestore budete mať o všetkom prehľad a zároveň vás nebude znepokojovať veľký neporiadok, pretože všetko si nájde svoje miesto v regáloch s nosnosťou od až do 1000 kg na policu (v závislosti od typu regálu).

Zaisťuje bezpečnejšie skladovanie citlivých predmetov

Kovové regály patria medzi najodolnejšie dostupné typy skladových regálov, ktoré poskytujú odolnosť voči korózii a poškodeniu ako pre samotné police, tak pre akýkoľvek tovar, ktorý je na nich potrebné skladovať.

Ak teda nemôžete skladovať citlivejší tovar, ako je napríklad elektronika, drobné súčiastky, múka  alebo drahý spotrebný tovar na vlhkej podlahe garáže, kovové regály a ich pevné police sú na efektívne skladovanie týchto vecí pripravené!

Veľa vydrží

Odolnosť a trvanlivosť regálov by mala byť zaistená v celom úložnom systéme, pretože sklady sú dosť aktívne oblasti a väčšina skladových regálov bude vystavená veľkému opotrebovaniu vrátane kolízií, poškodenia alebo vecí, ktoré do nich vkladáme.

Kovové regály od Majster Regál sú navrhnuté tak, aby vydržali akýkoľvek druh opotrebovania a poškodenia bez neustálej potreby opravy alebo výmeny!

garáže

Znesie výkyvy teplôt

Nielen mechanické poškodenie môže vaše úložné systémy predčasne znehodnotiť a vyradiť ich z prevádzky. Veľkým problémom býva aj teplota vzduchu v priestore. Vplyvom nižšej teploty a často vyššej vlhkosti potom nielen skladované predmety a tovar, ale aj jednotlivé použité skladovacie systémy podliehajú rýchlejšiemu znehodnoteniu.

Kovové regály majú v tomto smere obrovskú výhodu, pretože dokážu odolať väčším zmenám teploty, čo z nich robí hlavného kandidáta na skladovacie podmienky, ktoré nie sú ideálne. Kovové  regály sú vo všeobecnosti schopné odolať vyšším alebo nižším teplotám ako iné typy regálov.

Dokonca dokážu tieto úložné systémy veľmi dobre fungovať aj v oblastiach, ktoré môžu byť častejšie vystavené poveternostným vplyvom. Ak teda nie je vaša garáž vykurovaná, máte v záhradnom domčeku či pivnici zimu a vlhko, neváhajte si poistiť bezpečné skladovanie dôležitých predmetov týmto univerzálnym riešením.

Dokáže sa prispôsobiť

Na záver to najlepšie. Jednou z najväčších výhod používania kovových regálov od Majster Regál je jednoduchosť prispôsobenia, ktorú ponúkajú. Kovové regály sa zvyčajne dajú rozšíriť o ďalšie police a ďalšie jednotky, čím môžete jednoducho a bez zbytočného náradia zvýšiť ich úložnú kapacitu alebo poskytnúť ďalší priestor na prácu, vďaka čomu sa vaše police stanú ešte všestrannejšími a užitočnejšími, než boli.

Regály sú certifikované a poskytuje sa na ne niekoľkoročná záruka, čo pri použití v náročných podmienkach určite oceníte. 

Späť

Zimné obdobie a stavba rodinného domu

Teplé a slnečné dni sú už definitívne za nami. Nuž z pohľadu meteorológie sa nič prevratné nedeje, ale z pohľadu výstavby nehnuteľností príchod chladných dní znamená veľa. Jednoducho povedané, stavbárska sezóna sa pomaly, ale isto končí. A tak mnoho ľudí, ktorí sa pustili do stavby vlastného rodinného domu preto rieši v týchto dňoch jednoduchú, ale závažnú dilemu. Ktoré práce dokončiť na svojej stavbe ešte pred zimou, a ktoré naopak odložiť až na teplejšie jarné dni? Ak je vašim snom stavba vlastného rodinného domu a rozhodli ste sa aj tento..

Keď sneh nie je len radosť ale aj starosť

Čistenie chodníkov v slovenských mestáchSankcie za nedodržiavanie povinnostíÚrazy na zľadovatených chodníkochPrvé snehové vločky prinášajú so sebou nielen radosť z nastávajúcej zimy, ale mnoho krát aj starosti s odstraňovaním veľkého množstva snehovej prikrývky. Tá vie najmä na cestách a chodníkoch pre chodcov narobiť najväčšiu šarapatu. Svedčia o tom aj zvýšené výjazdy záchranárov k starším ľuďom a väčšie množstvo fraktúr v chirurgických ambulanciách počas zimných mesiacov. Predchádzať sa dá tomu dôslednou zimnou údržbou nielen miestnych..

Stavebné uzávery v mestách

Stavebná úzávera ako správne konanieStavebné uzávery a kúpa pozemkuPrípad SlatinkaStavebné uzávery v hlavnom mestePrípad Karlova VesSúčasť strategického vývoja mesta či obce alebo len hra mestských poslancov? Aj takéto otázky sa môžu niekomu vynoriť pri pojme stavebná uzávera. V každom prípade, ide o závažný krok v histórii rozvoja každého mesta a obce, ktorý si vyžaduje dokonalé naplánovanie a preskúmanie celej situácie. A čo je vlastne stavebná uzávera? Rozhodnutie stavebného úradu, že sa na nejakom konkrétnom území nesmie robiť určitý druh činnosti...

Kúpa bytu a náležitosti kúpnej zmluvy

Mgr. Ján Lasák Kúpa bytu a náležitosti kúpnej zmluvy „Nedodržanie zákonom ustanovenej formy právneho úkonu spôsobuje jeho absolútnu neplatnosť. Absolútna neplatnosť právneho úkonu nastáva priamo zo zákona (ex lege) a pôsobí od začiatku (ex tunc) voči každému. Právne úkony postihnuté absolútnou neplatnosťou nemajú za následok vznik, zmenu ani zánik práv a povinností. Súd musí na túto neplatnosť prihliadať a musí z nej vyvodzovať dôsledky aj bez návrhu z úradnej povinnosti (ex officio).“ (Rozsudok Krajského súdu v Košiciach z 18.03.1999, sp...

Vznik nároku na províziu za sprostredkovanie predaja nehnutelnosti

Kedy vzniká realitnej kancelárii ako sprostredkovateľovi nárok na províziu za predaj nehnutelnosti? Podstata sprostredkovateľskej zmluvy spočíva v tom, že sprostredkovateľ obstará pre záujemcu uzavretie určitej zmluvy za odplatu. Pokiaľ ide konkrétne o sprostredkovanie predaja nehnutelnosti, zmluva, ktorej uzavretie sprostredkovateľ pre záujemcu obstaráva, je kúpnou zmluvou o prevode nehnutelnosti. Zákonné znenie podľa Občianskeho zákonníkaV zmysle ustanovenia § 774 Občianskeho zákonníka platí, že odmena (v praxi skôr označovaná..

Prístup súdneho znalca do obydlia občana - áno či nie?

 Dobrý deň, v novembri 2008 som sa stala nájomníčkou družstevného bytu. Po roku bývania v ňom som dostala zásielku zo súdu, že byt musím sprístupniť znalcovi z odboru stavebníctva, ktorý má vypracovať znalecký posudok na stavebné práce, ktoré tam uskutočnil predchádzajúci nájomník. Ten tam býval do roku 2005 s manželkou, ktorá vtedy od neho definitívne odišla a rozviedli ich v januári 2007. Preto sa chcem opýtať, kto je vlastne v práve - to mám akože do svojho bytu pustiť znalca, ktorý si už môj byt nafotí!? Veď moje súkromie bude narušené...

Nehnutelnosti ...

Kúpa nehnutelnosti zaťaženej vecným bremenom alebo záložným právom na nehnuteľnosti?

Pred samotnou kúpou zaťaženej nehnutelnosti je vhodné, aby si kupujúci v prvom rade jasne ozrejmil, či skutočne chce nadobudnúť nehnuteľnosť s ťarchou alebo nezaťaženú nehnuteľnosť. Jeho postup závisí od toho, či nehnuteľnosť je nadobúdaná priamo konaním kupujúceho alebo cez sprostredkovateľa - realitnú kanceláriu. Kupujúci by si mal vyžiadať relevantné a najmä aktuálne doklady ohľadne predmetnej nehnuteľnosti, napr. originál  listu vlastníctva. Na liste vlastníctva, ktorý môže získať od predávajúceho, od realitnej kancelárie..

Dom na predaj


Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.